Monitor - pod zdjęcia i fronty

Monitory dla grafików i fotografów zawodowych, przygotowanie do druku, trudne dziedziny fotografii.
drapcok
Posty: 2
Rejestracja: 02 października 2016, 21:12 - ndz

Monitor - pod zdjęcia i fronty

02 października 2016, 21:40 - ndz

Dzień dobry :)

Potrzebuję rady od forumowiczów.

Na wstępie zaznaczę, że rozumiem i wiem to że za budżet typu "do 1500" czy niższy monitora nie kupię aby można go tak nazwać, ale realia są takie, że pieniądze są ograniczeniem i się tego nie przeskoczy.
Dlatego chciałbym szanowne grono prosić o poradę aby wybrać "najlepszy" z "najgorszych".

Monitor służyć będzie do obróbki zdjęć oraz pisania fronendu - web design. Wydaje mi się ze 22-24" jest odpowiednim formatem i na takich chciałbym się skupić.
Nie upieram się aby monitor był nowy, dlatego budżet którym dysponuję można naciągać w górę w tym przypadku. Chciałbym zmieścić sie w 1200zł ale do 1500 moge podciągnąć.
Jeśli miał ktoś podobny dylemat albo może polecić coś na taką kieszeń aby nie utrudniało przynajmniej pracy to będę myślał o tej osobie tworząc każdy projekt :D
Róbmy coś dla kogoś :)

Pozdrawiam !
cz
czuk

Re: Monitor - pod zdjęcia i fronty

03 października 2016, 12:32 - pn

drapcok pisze:

Na wstępie zaznaczę, że rozumiem i wiem to że za budżet typu "do 1500" czy niższy monitora nie kupię aby można go tak nazwać, ale realia są takie, że pieniądze są ograniczeniem i się tego nie przeskoczy.
Dlatego chciałbym szanowne grono prosić o poradę aby wybrać "najlepszy" z "najgorszych". Kasiory masz za mało. ;) Używanego monitora bym nie kupił,chyba,że z naprawdę z pewnego zródła.


. Chciałbym zmieścić sie w 1200zł ale do 1500 moge podciągnąć.
Jeśli miał ktoś podobny dylemat albo może polecić coś na taką kieszeń aby nie utrudniało przynajmniej pracy to będę myślał o tej osobie tworząc każdy projekt :D
Róbmy coś dla kogoś :) Najnowszy Nec EA 245wmi(można go skalibrować,ale nie jest jeszcze w sprzedaży bo to nowość)cena prawdopodobnie około 2000PLN,lub Eizo cs230 cena trochę ponad 2K. :)
drapcok
Posty: 2
Rejestracja: 02 października 2016, 21:12 - ndz

Re: Monitor - pod zdjęcia i fronty

03 października 2016, 19:38 - pn

Dzięki za pomoc. Na podstawie tej cennej rady i wielkiego Ego udało mi się zakupić odpowiedni monitor. Polecam tego użytkownika :)

Prosze o zamknięcie tematu.
cz
czuk

Re: Monitor - pod zdjęcia i fronty

03 października 2016, 20:29 - pn

drapcok pisze:Dzięki za pomoc. Na podstawie tej cennej rady i wielkiego Ego udało mi się zakupić odpowiedni monitor. Polecam tego użytkownika :)

Prosze o zamknięcie tematu.
Czyżby ta pochwała była skierowana do mnie?Czyli Jam to nie chwaląc się sprawił :mrgreen: :oops:Tutaj jak nie masz przynajmniej dwójki z przodu to tematu nie zaczynaj ;) .pozdro.Znowu mój błędny osąd ,kto pyta nie zabłądzi..w końcu. ;)

Wróć do „Zastosowania zawodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 4 użytkowników online :: 3 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Semrush [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68378
Liczba tematów: 4129
Liczba użytkowników: 3942
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: kilgore
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu