EIZO SafeGuard – zintegrowany system dystrybucji treści dla środowisk krytycznych

Informacje handlowe, pytania o ceny, dostępność, polecani sprzedawcy.

Moderator: Informator

Regulamin forum
Działy firmowe są dedykowane konkretnym firmom. Pytania można zadawać tak, jakby kierowali je Państwo bezpośrednio do fabryki lub przedstawicielstwa. Wszelkie publikowane informacje są potwierdzone u źródła lub w serwisie fabrycznym. Użytkownicy z oznaczeniem marki w nazwie "rangi" są pracownikami firm związanych z producentem i je reprezentują.
Awatar użytkownika
Informator
Ogłaszacz Świetnych Rzeczy
Kontakt:
Posty: 182
Rejestracja: 28 wrz 2010, o 16:08

EIZO SafeGuard – zintegrowany system dystrybucji treści dla środowisk krytycznych

13 mar 2018, o 13:03

EIZO wprowadza kompleksowe rozwiązanie do przechwytywania danych i zarządzania treścią dla centrów kontroli lotów, systemów zarządzania kryzysowego i innych wymagających środowisk

W ofercie EIZO pojawił się nowy produkt o nazwie SafeGuard. Jest to rozwiązanie do przechwytywania danych i zarządzania treścią zaprojektowane z myślą o odbiorze sygnału z wielu interfejsów komunikacyjnych stosowanych w krytycznych środowiskach, takich jak na przykład kontrola ruchu lotniczego (ATC – air traffic control). To kompleksowe rozwiązanie oferujące bezpieczne archiwum wpierające zarządzanie, analizę i dystrybucję danych w centrach reagowania kryzysowego, branży dochodzeniowej, poszukiwawczej, ratunkowej i innych.


SafeGuard2.jpg

SafeGuard umożliwia przechwytywanie i synchroniczne odtwarzanie sygnału audio (analogowego, cyfrowego, VoIP), z radaru (złącze szeregowe lub sieciowe), telewizyjnego (cyfrowy i analogowy), z kamer telewizji przemysłowej CCTV, przeglądanie danych rozproszonych, podpięcie klawiatury i myszy i wiele innych opcji. Rozwiązanie oferuje wygodne zarządzanie danymi w lokalnych i zdalnych systemach pamięci masowych, programowalne archiwum i narzędzia umożliwiające eksport danych.

System zarządzania i narzędzia SafeGuard zaprojektowano do działania w przeglądarce internetowej umożliwiając korzystanie z różnych platform. Pozwala to na zdalny dostęp do sieci pomiędzy serwerami i stacjami roboczymi, tak by użytkownicy mogli utrzymać scentralizowaną kontrolę nad przechwytywaniem danych, profile użytkowników, monitorowanie systemu i inne funkcje.

Przeglądarka internetowa wykorzystuje protokół http i narzędzia uwierzytelniania zapewniające, że wszystkie transakcje pomiędzy klientem przeglądarki a serwerem z danymi są bezpieczne. W zastosowaniach, w których wymagany jest wysoki poziom zabezpieczeń, ponieważ pliki są ekstremalnie wrażliwe, przechwytywane dane mogą być opcjonalnie kodowane w pamięci głównej. Oparty na Linux, serwer SafeGuard cechuje zwiększony poziom bezpieczeństwa, jakie zapewnia ten system operacyjny. System korzysta z nowoczesnych protokołów spełniających najnowsze standardy bezpieczeństwa i stosowne standardy STIG (Security Technical Implementation Guide).

Użytkownikom przyznawana jest unikalna nazwa użytkownika i hasło i przypisywane określone role w systemie. Role przypisywane są po to, aby przyznać lub ograniczyć dostęp do różnych zestawów narzędzi i/lub funkcji w zależności od wymagań operacyjnych. Gwarantuje to, że dostęp do danych i możliwość ich udostępniania mogą mieć użytkownicy z odpowiednimi uprawnieniami.

Interfejs SafeGuard można obsługiwać w intuicyjny sposób za pomocą monitora dotykowego lub tabletu. Możliwe jest także korzystanie z trackballa lub myszy, co zwiększa spectrum możliwości i zapewnia dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników.

SafeGuard zaprojektowano od podstaw, tak, by zapewnić szerokie możliwości konfiguracji, spełniające specyficzne potrzeby klientów. Możliwa będzie aktualizacja do nowszej wersji, rozszerzenie czy wymiana przy zachowaniu wstecznej kompatybilności interfejsów. Opcje takie jak konfiguracja poziomów RAID, redundantny zasilacz i połączenie sieciowe czy hot-swapowe komponenty gwarantują pełną elastyczność i łatwe utrzymanie systemu. Co więcej, w serwerze SafeGuard możliwe jest zainstalowanie kart rozszerzeń i podłączenie w pełni zintegrowanego kompleksowego systemu zarządzania danymi, o ile użytkownik taki posiada, i zapewnienie płynnego współdziałania obu systemów.
http://monitory.mastiff.pl - Monitory profesjonalne.

Forumowy Stig.

Wróć do „Dział handlowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 4 użytkowników online :: 3 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tom01
Najwięcej użytkowników (17) było online 18 lis 2018, o 19:33
Liczba postów: 55360
Liczba tematów: 3261
Liczba użytkowników: 3418
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: stanior
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu