Eizo CX241 - robaczki na matrycy

Problemy eksploatacyjne, serwis.
Regulamin forum
Działy firmowe są dedykowane konkretnym firmom. Pytania można zadawać tak, jakby kierowali je Państwo bezpośrednio do fabryki lub przedstawicielstwa. Wszelkie publikowane informacje są potwierdzone u źródła lub w serwisie fabrycznym. Użytkownicy z oznaczeniem marki w nazwie "rangi" są pracownikami firm związanych z producentem i je reprezentują.
cz
czuk

Re: Eizo CX241 - robaczki na matrycy

03 lipca 2016, 22:32 - ndz

Tom01 pisze:Jakie "ośmieszać"? Serwis EIZO czyści takie zwłoki, choć oczywiście nie jest to żadna wada. Mikroinsekty włażą w różne monitory. Podejrzewam, że nie umieją czytać.
...to eizo niech się wywiązuje ze swoich obietnić..
Awatar użytkownika
max
Posty: 7594
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 14:09 - czw

Re: Eizo CX241 - robaczki na matrycy

03 lipca 2016, 22:38 - ndz

A myślałem, że są. Robaczki jak robaczki, ale problemem może być też kurz. Zwłaszcza, gdy monitor ma wymuszony obieg powietrza przez wentylatory. Jak oglądam stan w okolicy wentylatorów, które zamontowałem w różnych miejscach, aby wspomóc chłodzenie różnych gorących urządzeń (ruter, wzmacniacz itp.), to jestem przerażony ilością kurzu, które one nanoszą. Natomiast nigdy nie spotkałem się z robaczkami, ani kurzem za matrycą, stąd sądziĺem, że są szczelne.
cz
czuk

Re: Eizo CX241 - robaczki na matrycy

03 lipca 2016, 22:47 - ndz

max pisze:i, ale problemem może być też kurz. Zwłaszcza, gdy monitor ma wymuszony obieg powietrza przez wentylatory. Jak oglądam stan w okolicy wentylatorów, które zamontowałem w różnych miejscach, aby wspomóc chłodzenie różnych gorących urządzeń (ruter, wzmacniacz itp.), to jestem przerażony ilością kurzu, które one nanoszą.
CX241względem CX240 jest chłodzony natywnie ,a nie przez wentylator max.
Awatar użytkownika
max
Posty: 7594
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 14:09 - czw

Re: Eizo CX241 - robaczki na matrycy

03 lipca 2016, 22:51 - ndz

Ale GrzesiekR ma CX240 ze śmigłami.
GrzesiekR
Posty: 1272
Rejestracja: 31 grudnia 2012, 18:42 - pn

Re: Eizo CX241 - robaczki na matrycy

03 lipca 2016, 23:06 - ndz

max pisze:A myślałem, że są. Robaczki jak robaczki, ale problemem może być też kurz. Zwłaszcza, gdy monitor ma wymuszony obieg powietrza przez wentylatory. Jak oglądam stan w okolicy wentylatorów, które zamontowałem w różnych miejscach, aby wspomóc chłodzenie różnych gorących urządzeń (ruter, wzmacniacz itp.), to jestem przerażony ilością kurzu, które one nanoszą. Natomiast nigdy nie spotkałem się z robaczkami, ani kurzem za matrycą, stąd sądziĺem, że są szczelne.
Tak, ilość kurzu przyciąganego przez różne wentylatory w sprzęcie przeraża. Ja w obudowie PC mam filtry przeciwkurzowe i one robią niezłą robotę, choć kurz i tak dostaje się do wnętrza obudowy. Od czasu do czasu zasysam to odkurzaczem, również w monitorze.
Robson_g
Posty: 20
Rejestracja: 27 czerwca 2016, 09:25 - pn

Re: Eizo CX241 - robaczki na matrycy

11 lipca 2016, 12:23 - pn

Nie cackają się z klientem. Krotkie info odnośnie firmy kurierskiej w ktorej muszę załatwić wszystkie formalności wysyłkowe i przypomnienie o konieczności ubezpieczenia sprzętu.
Super Eizo!

Wróć do „Dział wsparcia technicznego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 4 użytkowników online :: 3 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68315
Liczba tematów: 4122
Liczba użytkowników: 3932
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Canon95
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu