Czujnik oświetlenia

Problemy eksploatacyjne, serwis.
Regulamin forum
Działy firmowe są dedykowane konkretnym firmom. Pytania można zadawać tak, jakby kierowali je Państwo bezpośrednio do fabryki lub przedstawicielstwa. Wszelkie publikowane informacje są potwierdzone u źródła lub w serwisie fabrycznym. Użytkownicy z oznaczeniem marki w nazwie "rangi" są pracownikami firm związanych z producentem i je reprezentują.
Grzesiek
Posty: 22
Rejestracja: 23 marca 2016, 10:16 - śr

Czujnik oświetlenia

08 października 2016, 18:05 - sob

Witam,
Ostatnio zauważyłem, że czujnik oświetlenia W EIZO ev2750 działa w dziwny sposób. W pokoju jest stale oświetlenie (okno zasłonięte) żarówkowe, a automatyczna regulacja potrafi czasami lekko "wariować" na takiej zasadzie, ze co chwilę minimalnie robi jaśniej i ciemniej. Dzieje się to co jakiś czas, nie ciągle. Da się to jakoś skalibrować ? czy coś z czujnikiem jest nie tak?
cz
czuk

Re: Czujnik oświetlenia

11 października 2016, 13:05 - wt

Grzesiek pisze:Witam,
Ostatnio zauważyłem, że czujnik oświetlenia W EIZO ev2750 działa w dziwny sposób. W pokoju jest stale oświetlenie (okno zasłonięte) żarówkowe, a automatyczna regulacja potrafi czasami lekko "wariować" na takiej zasadzie, ze co chwilę minimalnie robi jaśniej i ciemniej. Dzieje się to co jakiś czas, nie ciągle. Da się to jakoś skalibrować ? czy coś z czujnikiem jest nie tak?
Rozumiem ,że monitor masz ustawiony na tle okna(tyłem),ja ten czujnik mam całkowicie wyłączony,nominalną wartość jasności mam ustawioną na 27% względem wartości max,oświetlenie też mam słabe
Grzesiek pisze: W pokoju jest stale oświetlenie (okno zasłonięte) żarówkowe
Grzesiek
Posty: 22
Rejestracja: 23 marca 2016, 10:16 - śr

Re: Czujnik oświetlenia

11 października 2016, 17:46 - wt

Monitor ustawiony bokiem do okna ale to nie ma znaczenia (okno zasłonięte, noc). Jasność mam na około 50%.
Masz jasność 27% w ev2750 ? U mnie przy tej wartości obraz jest bardzo ciemny.
cz
czuk

Re: Czujnik oświetlenia

11 października 2016, 18:37 - wt

Ja mam jasność ustawioną na 27% ,mam Nec ea 244wmi,mi to odpowiada i tak się przyzwyczaiłem,prawidłowego oświetlenia stanowiska na pewno nie mam.

Wróć do „Dział wsparcia technicznego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 3 użytkowników online :: 2 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68314
Liczba tematów: 4121
Liczba użytkowników: 3932
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Canon95
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu