Macbook pro i Eizo S2433w "pulsowanie" obrazu

Problemy eksploatacyjne, serwis.
Regulamin forum
Działy firmowe są dedykowane konkretnym firmom. Pytania można zadawać tak, jakby kierowali je Państwo bezpośrednio do fabryki lub przedstawicielstwa. Wszelkie publikowane informacje są potwierdzone u źródła lub w serwisie fabrycznym. Użytkownicy z oznaczeniem marki w nazwie "rangi" są pracownikami firm związanych z producentem i je reprezentują.
szelma
Posty: 32
Rejestracja: 06 listopada 2010, 20:27 - sob

Re: Macbook pro i Eizo S2433w "pulsowanie" obrazu

24 czerwca 2017, 12:28 - sob

Panowie nie kłóćcie się proszę o to kto na co wydaje kasę. Kupiłem maca że względu na porządne zarządzanie barwa które ma zwłaszcza znaczenie w przypadku używania szerokogamutowego monitora, a wiem ile się namęczyłem z windowsem.
Co do meritum, próbowałem już że wszystkimi kablami i przejściówkami jakie posiadam lub pożyczyłem. Na swoim laptopie i na kolegi, bez przejściówek zarówno kablem HDMI jak i dp. Nie mam więcej pomysłów. Na windows działa na mac os nie. Miesiąc temu miałem takiego samego maca tyle że z tacz barem i ciut mocniejszym procesorem. Wtedy nie zauważyłem żadnych skaz. Nie wiem czy ich rzeczywiście nie było czy ich nie zauważyłem. Ale znając mnie zauwazylbym bo tego się nie da nie zauważyć. Niestety łapka odesłałem bo wg mnie taczbar jest gadżetem totalnie zbędnym i nie wartym kompletnie dopłaty ponad 300 euro, może poza touch id. Szukałem rozwiązania na zagranicznych forach ale nic nie znalazłem dlatego mecze Was tutaj bo znam bardzo dobrze Toma01 i Czornyja z canon-board i wiem że są to ludzie którzy wiedzą co piszą, nie umniejszając oczywiście innym uczestnikom tego tematu. Powoli mi ręce opadają i jak do czwartku nie okiełznam tematu to tego łapka również odeśle.

Wróć do „Dział wsparcia technicznego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 4 użytkowników online :: 3 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68314
Liczba tematów: 4121
Liczba użytkowników: 3932
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Canon95
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu