PLAZMA: Panasonic TX-P55VT60E

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię. Tylko związane z tematyką forum.
Regulamin forum
Ogłoszenia są automatycznie kasowane po 4-mcach od ostatniej aktywności w wątku. Proszę zamieszczać pełne opisy, z cenami. Bez linków do aukcji.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:

PLAZMA: Panasonic TX-P55VT60E

23 wrz 2018, o 14:59

Uwaga, rzadka okazja!

Mam do sprzedania telewizor plazmowy Panasonic TX-P55VT60, rozmiar 55", FullHD. Przebieg ok 9200h, przy BARDZO niskiej jaskrawości. Użytkowany wieczorami i nocami w domu, ustawienie bieli 30-80 nitów. Nie ma żadnego mierzalnego zużycia. Nie ma żadnych, najmniejszych nawet utrwaleń obrazu.

Jak wiadomo, to jest jeden z najlepszych telewizorów na rynku. Nie mają do niego żadnego porównania nawet najwyższe i najdroższe modele LCD. Zupełnie inny kosmos. Z powodzeniem plazmy tego typu są stosowane jako referencyjny pogląd w postprodukcji TV i filmowej. Po kalibracji obraz nie różni się od referencyjnych monitorów Dolby za 100 tys zł.

Kupiony niemal równo 3,5 roku temu jako jeden z ostatnich nowych egzemplarzy w dystrybucji. Plazma od nowości w jednych rękach, wręcz fanatycznych jeśli chodzi o jakość obrazu. Nowy kosztował 9900 zł. Cena do oddania równo - 5990 zł Wystawię fakturę VAT. W komplecie oczywiście sam TV, postawa, oryginalny pilot, praktycznie w ogóle nieużywany (w użyciu w domu jest pilot uniwersalny), jakieś papiery. Nie ma pudła. Karton był gigantyczny i musiałem się go pozbyć. Odbiór osobisty lub pomogę w transporcie (dowozie) po ustaleniu warunków.

Wiem, że cena jest nieco wyższa niż od Allegrowych handlarzy, ale jest to oryginalny, nie składany, nie naprawiany sprzęt, z oryginalnym, niemodyfikowanym licznikiem i bardzo delikatnie eksploatowany. Żadnego walenia po gałach na 100% jaskrawości. Spokojnie udzielę gwarancji na panel. Żywotność panelu plazmowego wg danych producenta to 100 000h.

Powodem sprzedaży jest chęć przesiadki na 65". Nic więcej.

PS. Na szybie ochronnej ekranu jest rysa, na samym dole, kilka cm od ramki. Widać ją tylko pod światło. Zdjęcia nie mam jak zrobić. Niestety - dzieci...

Panasonic.Smart.Viera.2013.jpg
Panasonic.Smart.Viera.2013.jpg (10.23 KiB) Przejrzano 282 razy
Tomasz - monitory.mastiff.pl
Masz problem z kolorem, wal śmiało! GG:189335, Skype:zpkmastiff, Tel:601888312
Monitory EIZO, NEC, kalibracja z prawdziwego zdarzenia
Najblizsze kalibracje w terenie
Awatar użytkownika
2marekm

Re: PLAZMA: Panasonic TX-P55VT60E

24 wrz 2018, o 09:21

Znakomita plazma. Ja mam mniejszą i trochę gorszą TX-P50VT30E, z której jestem bardzo zadowolony.
Pochwal się co chcesz kupić w rozmiarze 65" ? Domyślam się, że OLEDa :?:
Awatar użytkownika
max

Re: PLAZMA: Panasonic TX-P55VT60E

24 wrz 2018, o 09:34

Świetne telewizory. Też mam, ale mniejsze: TX-P42GT50E i dwie inne. W kategorii 37"-42"-50" plazmy są ciągle najlepszymi telewizorami na rynku, żaden LCDek nie ma do nich startu. Jednak w klasie 55" i 65" są już znacznie lepsze i nowocześniejsze OLEDy, w tym również znakomite Panasonic'i. Niestety najmniejsze OLEDy mają 55".

Wróć do „Ogłoszenia”