Sprzęt dla grafika do 15 000 zł

Monitory dla grafików i fotografów zawodowych, przygotowanie do druku, trudne dziedziny fotografii.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Sprzęt dla grafika do 15 000 zł

19 stycznia 2018, 16:27 - pt

Tak jak pisałem wcześniej, w ten róg aż się prosi o lampkę D50.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
Awatar użytkownika
max
Posty: 7594
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 14:09 - czw

Re: Sprzęt dla grafika do 15 000 zł

19 stycznia 2018, 17:09 - pt

Róg jest OK. Prosi się o większe biurko, pod które zmieściłby się fotel wraz z nogami operatora myszki i tabletu oraz większy monitor o wyższej rozdzielczości. W tym budżecie powinno wystarczyć na dwa takie monitory.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Sprzęt dla grafika do 15 000 zł

20 stycznia 2018, 00:48 - sob

Biurko faktycznie małe. Co do monitorów, jakby w budżecie się zmieścił większy lub dwa to zapewne stałyby na biurku.

Krytykowanie ceny to częsta rzecz na forach, szczególnie jeśli sprzedawca jest na horyzoncie. Jakby Pan przeliczył Max, co ile kosztuje, to sam by Pan doszedł, że tylko tablet z akcesoriami zjadł praktycznie połowę budżetu. To jest najdroższa wersja w tym rozmiarze, pomimo że cenę zdobyłem najlepszą w kraju. Takie zabawki mają chore ceny. Co dokładnie ile kosztuje, jeśli wątkotwórca będzie miał ochotę, sam napisze. Dość powiedzieć, że komp, pomimo, że składak, jest na najlepszych dostępnych gratach, od procka czy specjalnie sprowadzanej płyty, po duperele jak maty wygłuszające, śrubki czy przejściówki, np oryginał Apple HDMI na DVI, do tabletu, za bezsensowną kasę, bo na innej nie raczył się wybudzać z uśpienia. Nie było w tym zleceniu przesady ani zbijania kokosów. Budżet ledwo zapięty a i sprzętowo / softwareowo zadanie było niełatwe.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
seonsei
Posty: 9
Rejestracja: 17 listopada 2016, 10:49 - czw

Re: Sprzęt dla grafika do 15 000 zł

22 stycznia 2018, 09:21 - pn

Rzeczywiście na biurku dużo miejsca nie zostało, nie jest ono specjalnie przystosowane do posiadanego zestaswu, ale tez nie docelowe jakie ma być. Ciężko przewidzieć jakie sie sprawdzi, a wyjdzie w praniu i na pewno w przyszlosci zmienię.

2 monitory? bedzie hajs bedzie i drugi, jeśli taką potrzebę bede miał.

Co do ceny to nie ma dyskusji, nie jestem laikiem i wiem co ile kosztuje. Napisałem "miedzy innymi co sie zawiera" nie podając takich drobiazgów jak próbnik za prawie 700 stówek i myszka za 250, są też inne pierdółki. Cena bardzo dobra - a wliczajac profesjonalne spięcie całości zaoszczędzę sporo czasu i pieniędzy w przyszłości śpiąc przy tym spokojniej :)

W odpowiednie światło niewatpliwie musze zainwestować, ale bez szaleństw cenowych na razie.

Wróć do „Zastosowania zawodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 6 użytkowników online :: 5 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot], Orcio, Semrush [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68314
Liczba tematów: 4121
Liczba użytkowników: 3932
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Canon95
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu