Tępić czy nie?

Rozmowy o wszystkim
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Tępić czy nie?

31 stycznia 2016, 14:36 - ndz

Kilka fragmentów wypowiedzi na kanale prywatnym:
redo pisze:Monitor już do mnie przyszedł i ustawiłem tylko jasność na 20. Czy powinienem coś jeszcze zmieniać?
redo pisze:Nie kupowałem u Pana, bo trafiłem na sklep z tańszą ofertą.
redo pisze:Dlaczego macie takie wysokie ceny wypożyczenia kalibratora? Przecież na allegro można to kupić, skalibrować i zwrócić w ciągu 14 dni i stracić tylko pieniądze za przesyłkę zwrotną.
Nie wiem, prowokator czy kawał drania? Uważam, że takim ludziom trzeba dać dożywotniego bana na forum. Jak myślicie?
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
Awatar użytkownika
NocnyJastrzab
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3873
Rejestracja: 03 lutego 2013, 14:49 - ndz

Re: Tępić czy nie?

31 stycznia 2016, 17:31 - ndz

To aameliniuumm PAnie! Tego nie pomalujesz! :lol:

Jedna z zasad mówi: Nie bij! Wytłumacz!
Ale takiemu nie wytłumaczysz..
Dominik Nowak, tel. 506212501 [Kraków / Nowa Huta]
www.dominiknowak.pl - Kalibracja monitora / telewizora
www.fotoplus.pl - Specjalistyczny Sklep Foto-Video
Awatar użytkownika
max
Posty: 7594
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 14:09 - czw

Re: Tępić czy nie?

31 stycznia 2016, 18:11 - ndz

No to jeszcze trochę, a zaczną krążyć po rynku profesjonalnie skalibrowane monitory za 1000zł. Cel kalibracji? Wiedźmin i M jak Miłość?. :twisted:
redo pisze:Planuje zakup nowego monitora, który będzie służył do komputera jak i konsoli. Zależy mi przede wszystkim na jak najlepszej jakości obrazu, dobrej czerni i równomiernym podświetleniu matrycy. Monitor będzie używany do przeglądania internetu, oglądania filmów i seriali oraz gry na PC i PS4. Max 24 cali, cena do 1000zł.
Mathis
Kontakt:
Lokalizacja: Sieradz
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2013, 16:05 - śr

Re: Tępić czy nie?

31 stycznia 2016, 18:56 - ndz

Tępić - typowy cwaniaczek... kupić kalibrator, użyć i zwrócić w ciągu 14 dni, "Bo można", kuźwa jaki tupet.
Fotograf Sieradz
PA272, EA274WMi, EA275UHD, SC-P800, L800, iP7250, i1DisplayPro, CMP
cz
czuk

Re: Tępić czy nie?

31 stycznia 2016, 20:02 - ndz

NocnyJastrzab pisze: Jedna z zasad mówi: Nie bij! Wytłumacz!
Ale takiemu nie wytłumaczysz..
Pojebowi nie wytłumaczysz ,choćby nie wiem co,"to coś" rodzi się już z taką przypadłością,tylko życie może go nauczyć i nauczy.
Awatar użytkownika
max
Posty: 7594
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 14:09 - czw

Re: Tępić czy nie?

31 stycznia 2016, 20:29 - ndz

Ostatnio byłem w Biedronce, ulubionej "galerii handlowej" moich kolegów po fachu. No więc wchodzę i przyglądam się, jak starsza pani kupuje bułki. Czekam na dostęp do zasobnika, bo to moje ulubione. Bierze do ręki jedną, obmacuje dokładnie, liczy pestki dyni przylepione do spodu (tak tak, moje ulubione), waży w ręce, czy jest ciężka. Rezygnuje. Bierze następną, szczegółowo przeprowadza kolejną kontrolę. Jednak nie ta. Następna badana pieczołowicie, czy dobrze wypieczona. Więc ugniata skwapliwie, .... Całość "procedury testowej" oczywiście bez rękawiczek, dla lepszego czucia.... Wreszczie wybrała. Jedną....

A Wy się tu czepiacie, jak człek monitor za 1000zł kupuje. Toż to 1500 bułek. Z 15.000 pestek dyni. Trzeba trochę pomacać. :twisted:
ryba4
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Posty: 30
Rejestracja: 28 listopada 2013, 13:56 - czw

Re: Tępić czy nie?

01 kwietnia 2016, 00:39 - pt

Dawno nie zaglądałem, więc dopiero teraz to przeczytałem, ale normalnie padłem na pysk...
Zabiłbym na miejscu.. :evil: Po treści sądzę, że przytaczany ma nie więcej niż 20 lat.
Mathis
Kontakt:
Lokalizacja: Sieradz
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2013, 16:05 - śr

Re: Tępić czy nie?

01 kwietnia 2016, 06:59 - pt

wiek nie ma nic do tego :)
Fotograf Sieradz
PA272, EA274WMi, EA275UHD, SC-P800, L800, iP7250, i1DisplayPro, CMP
ka1tek
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwietnia 2017, 11:21 - pt

Re: Tępić czy nie?

28 kwietnia 2017, 12:07 - pt

Strach zamówić coś, żeby nie okazało się, że używane. Słyszałem też rozmowę dziewczyn o kupowaniu ubrań, zakładaniu raz i oddawaniu, niesmacznie, mam nadzieję, że faceci tego nie robią i nikt w moich ciuchach nie chodził i moich bułek nie macał
grzegorczyk
Posty: 25
Rejestracja: 06 października 2014, 11:59 - pn

Re: Tępić czy nie?

28 kwietnia 2017, 12:54 - pt

max pisze:
31 stycznia 2016, 20:29 - ndz
Ostatnio byłem w Biedronce, ulubionej "galerii handlowej" moich kolegów po fachu. No więc wchodzę i przyglądam się, jak starsza pani kupuje bułki. Czekam na dostęp do zasobnika, bo to moje ulubione. Bierze do ręki jedną, obmacuje dokładnie, liczy pestki dyni przylepione do spodu (tak tak, moje ulubione), waży w ręce, czy jest ciężka. Rezygnuje. Bierze następną, szczegółowo przeprowadza kolejną kontrolę. Jednak nie ta. Następna badana pieczołowicie, czy dobrze wypieczona. Więc ugniata skwapliwie, .... Całość "procedury testowej" oczywiście bez rękawiczek, dla lepszego czucia.... Wreszczie wybrała. Jedną....
Ja tam to rozumiem. Zycie jest krotkie i nie warto jesc kiepskich bulek, a zycia juz niewiele, nawet jezli sa pieniadze(a u starszej pani moze nie) w portfelu to po co sie opychac byle czym?
A monitor to monitor :mrgreen:
BTW Starsi ludzie lubia sie wyzywac na mlodszych, to taki wampiryzm.
maciekkk
Kontakt:
Posty: 84
Rejestracja: 13 czerwca 2014, 18:51 - pt

Re: Tępić czy nie?

28 kwietnia 2017, 17:59 - pt

Janusz nie myj się, przecież jutro idziemy na basen, powiedziała pani Stasia do męża ;)

Z buractwem się nie wygra, ale moim zdaniem należy dać informację zwrotną, może nie tyle werbalnie upokorzyć, co dać do zrozumienia, że to buractwo (nie jest co prawda karalne, ale zdecydowanie nie zasługuje na poklask).

To nie wiek, a wychowanie. Ludzie, którym nie dane było wynieść tego z domu nabierają ogłady tylko obcując z przykładami odmiennego zachowania (sprzyjają temu studia, wyjazdy za granicę, czytanie książek, rozwój osobisty). Można wyjść z takiej patologii i wyrosnąć na ludzi, ale można być też profesorem, który okazjonalnie dłubie w nosie i lepi z tego kulkę, po czym strzela z niej w kierunku studentów (autentyk).
Pzdr. Maciek
---
Canon 6D + MacBook Pro17" + Eizo CG277 + i1Display Pro + Canon Selphy CP-910 + Canon PRO-1000 + ...
adamb999
Posty: 145
Rejestracja: 09 października 2016, 22:51 - ndz

Re: Tępić czy nie?

28 kwietnia 2017, 22:56 - pt

tak w ogole kalibratory i pantony kolorów nie sa przedmiotami ze po otwarciu juz nie mozna ich zwrocic :P ? przeciez to jest przedmioty ktore sa uzyteczne tylko przez jakis okres od pierwszego uzycia :P

Wróć do „HydePark”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 5 użytkowników online :: 4 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68314
Liczba tematów: 4121
Liczba użytkowników: 3932
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Canon95
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu