Internet Vectra vs Orange światłowód - co będzie u mnie lepsze, jak sprawdzić?

Rozmowy o wszystkim
Gwiazdor
Posty: 177
Rejestracja: 07 listopada 2012, 18:26 - śr

Internet Vectra vs Orange światłowód - co będzie u mnie lepsze, jak sprawdzić?

11 listopada 2019, 13:30 - pn

Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia lokalnie (oprócz przepytywania sąsiadów i znajomych), który internet jest lepszy w sensie lepszy PING w grach, stabilność w moim mieście?

Vectra daje mi prędkość do 150 Mbps co w praktyce oznacza około 100, powyżej 100.
Orange daje mi możliwość światłowodu 300/600 Mbps albo 1Gbit.

Skorzystałem z Vectra ale mam mieszane uczucia i mam możliwość rezygnacji w terminie 14 dni.
Co prawda internet działa OK, bo prędkość pobierania nie ma dla mnie aż takiego znaczenia. Robiąc testy na speedtest mam PING w okolicy 30 ale już w grze Diablo 3 jest raczej w okolicy 5x-6x albo więcej.
AndN11
Posty: 629
Rejestracja: 12 lipca 2019, 15:33 - pt

Re: Internet Vectra vs Orange światłowód - co będzie u mnie lepsze, jak sprawdzić?

11 listopada 2019, 14:38 - pn

Mam obecnie Orange i przed chwilą zrobiłem ten test:
Obrazek

TV jednak wolałem od Vectry i możliwe, że wrócę. Wkurza mnie, że w Orange nie można zaprogramować swojej listy kanałów (swojej numeracji, bo lista ulubionych jest). Aby wybrać przykładowo National Geographic na pilocie muszę wybrać 455 i zrobić to dodatkowo szybko bo wybierze się kanał 4 lub 45. W dekoderze Vectry można było przypisać swój numer dla każdego kanału TV.

Wróć do „HydePark”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 4 użytkowników online :: 3 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68314
Liczba tematów: 4121
Liczba użytkowników: 3932
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Canon95
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu