Monitor w zastępstwie LCD 21"

Ogólne pytania i dyskusje dotyczące monitorów do celów uniwersalnych.
krzysio
Posty: 69
Rejestracja: 12 października 2016, 19:50 - śr

Re: Monitor w zastępstwie LCD 21"

03 listopada 2016, 13:54 - czw

Mała firma jeśli idzie o rozliczanie kosztów działa podobnie. Wiem że kilka lat temu był np wysyp fotografów ślubnych bo dawano dotację na otwarcie nowego biznesu. Za jakiś czas był wysyp rawie nowego sprzetu fotograficznego bo ... biznesy jednak nie wypaliły.

Do sprzętu po dużej firmie miałbym opory, tam raczej nikt się z tym nie certoli, w małej chyba większa szansa że ktoś szanuje swoje narzędzie pracy, przynajmniej ja tak robię w swojej działce.
cz
czuk

Re: Monitor w zastępstwie LCD 21"

03 listopada 2016, 14:01 - czw

krzysio pisze:Mała firma jeśli idzie o rozliczanie kosztów działa podobnie. Wiem że kilka lat temu był np wysyp fotografów ślubnych bo dawano dotację na otwarcie nowego biznesu. Za jakiś czas był wysyp rawie nowego sprzetu fotograficznego bo ... biznesy jednak nie wypaliły.

Do sprzętu po dużej firmie miałbym opory, tam raczej nikt się z tym nie certoli, w małej chyba większa szansa że ktoś szanuje swoje narzędzie pracy, przynajmniej ja tak robię w swojej działce.
Dlatego Ci życzę żebyś trafił na dobry używany monitor :)

Wróć do „Monitory różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 5 użytkowników online :: 4 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot], Bing [Bot], Google [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68371
Liczba tematów: 4129
Liczba użytkowników: 3942
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: kilgore
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu