Nec EA245Wmi CT vs Eizo EV2455 rzeźnik

Nie wiesz czym się różnią jakieś dwa monitory? Zapytaj właśnie w tym dziale.
Awatar użytkownika
max
Posty: 7594
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 14:09 - czw

Re: Nec EA245Wmi CT vs Eizo EV2455 rzeźnik

13 września 2018, 18:29 - czw

W tej chwili mają więcej praw od nas i "zjawisko" się pogłębia (wcześniejsza emerytura, więcej urlopu, lżejsza praca, taki sam poziom wynagrodzeń). Z prostego powodu, kobiety częściej rzeczy kupują niż na nie zarabiają. Mają w związku z tym zwykle bardziej lewicowe poglądy, co bardzo co po niektórym odpowiada.

To w żadnym razie nie przytyk do Ciebie, czy kobiet w ogóle. Po prostu większość ludzi jest marionetką w rękach propagandy, w tym głównie kobiety. To tak OT.
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 9
Rejestracja: 17 stycznia 2014, 19:40 - pt

Re: Nec EA245Wmi CT vs Eizo EV2455 rzeźnik

13 września 2018, 21:44 - czw

szanowny, chciałam rzeczowo odpisać, ale po przeczytaniu, że "taki sam poziom wynagrodzeń" (BZDURA) ręce mi opadły :D
Dopiero jak znajdziemy się w tym samym czasie i przestrzeni tzn ustalimy takie samo środowisko faktów (a nie, że jeden mówi, że czarne jest białe), to zaczniemy rzeczowo rozmawiać o przyczynach, skutkach i możliwościach :) Ja nie mam tyle cierpliwości i zamiłowania pedagogicznego do tłumaczenia spraw od podstaw jak Tom01 i linkowania chociażby wikipedii (jako źródła cierpień) :)

jedynym słusznym argumentem (bardzo, bardzo, bardzo na siłę) mógłby być fakt, że skoro kobiety zarabiają mniej wybierają ze względów pragmatycznych tańszy sprzęt - idąc na kompromis
jak i również skoro kulturowo (gdyż to kwestia naszej kultury i wychowania -nie kwestia płci, nie rodzimy się z poczuciem obowiązku tylko jesteśmy, bądź nie jesteśmy wychowywani tak przez lata, całe pokolenia) z tego kulturowego powodu kobiety zazwyczaj mają mniej czasu na przeglądanie sieci więc wybierają szybciej, mniej drążąc temat
z drugiej strony równie dobrze mogłabym powiedzieć, że skoro kobiety kulturowo maja mniej czasu i pieniędzy to bardziej się zastanowią nad racjonalnym wydaniem pieniędzy i spędzą więcej czasu nad przemyśleniem tej decyzji i będę przeglądały to forum 4 lata niczym ja, zanim zdecydują się na zakup
ale nie jestem doktorą nauk społecznych, antropologii i filozofii żeby się na ten temat bez zająknięcia wypowiedzieć, jak to ma w zwyczaju nasze marionetkowe społeczeństwo, w tym TAK samo kobiety jak i mężczyźni


sorry za off topic


zarzucam tu link do starego tematu z prośbą o komentarz, bo ja i wiele innych kobiet przegląda to forum w poszukiwaniu odpowiedzi na monitorowe pytania :>

viewtopic.php?f=4&t=1305&p=13866#p13866
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Nec EA245Wmi CT vs Eizo EV2455 rzeźnik

14 września 2018, 09:33 - pt

Karina pisze:
13 września 2018, 16:57 - czw
eeeeeeeee znaczy kobieta bierze pierwsze lepsze, tak?

Nie. Ale kobiety nie zwracają nadmiernej uwagi na, jak się później okazuje, zupełnie nieistotne pierdoły, jak wyświetlacze czy jakieś "systemy".
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 9
Rejestracja: 17 stycznia 2014, 19:40 - pt

Re: Nec EA245Wmi CT vs Eizo EV2455 rzeźnik

14 września 2018, 10:45 - pt

bardzo proszę, nie szerzmy stereotypów, jedyna słuszna definicja jest taka, że różni ludzie zwracają uwagę na różne rzeczy

czy wiecie Państwo, że w Polsce jest więcej specjalistek niż specjalistów? więcej lekarek niż lekarzy? więcej dentystek niż dentystów?

właśnie dostałam maila ze sklepu, że proponują mi nie przepłacać i kupić monitor Nec EA245Wmi bez CT - acha, pisał to mężczyzna (może i z tego forum, pozdrawiam tego pana :) )
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Nec EA245Wmi CT vs Eizo EV2455 rzeźnik

14 września 2018, 10:48 - pt

Karina pisze:
14 września 2018, 10:45 - pt
bardzo proszę, nie szerzmy stereotypów

Tak wynika z obserwacji. Z przykładu z pralką, facet będzie patrzył na to czy wyświetlacz jest kolorowy a kobieta czy ma program do prania wełny. Pod wieloma względami kobiety są bardziej praktyczne a facet to zawsze mały chłopak. Tak już jest. :)

Karina pisze:
14 września 2018, 10:45 - pt
właśnie dostałam maila ze sklepu, że proponują mi nie przepłacać i kupić monitor bez CT - acha, pisał to mężczyzna (może i z tego forum, pozdrawiam tego pana)

To pewnie jeden z "obrażonych". :) Proszę rzucić okiem na ten post, jest szczegółowe wyjaśnienie: viewtopic.php?f=27&t=3649#p50177
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Nec EA245Wmi CT vs Eizo EV2455 rzeźnik

14 września 2018, 10:56 - pt

Karina pisze:
14 września 2018, 10:45 - pt
czy wiecie Państwo, że w Polsce jest więcej specjalistek niż specjalistów? więcej lekarek niż lekarzy? więcej dentystek niż dentystów?

Hmmm.... A co z programistami, mechanikami, drukarzami, sieciowcami, administratorami it, elektronikami, kosmonautami, specjalistami od klimatyzacji, chłodnictwa, dachów, wentylacji, opon, wodociągów, kopalni, dźwigów, astronomii, ciepłownictwa itd? W tych branżach znaleźć kobietę to wielka rzadkość.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl

Wróć do „Porównania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 3 użytkowników online :: 2 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68314
Liczba tematów: 4121
Liczba użytkowników: 3932
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Canon95
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu