Chciałbym poznać opinię o....

Baza podstawowych informacji o monitorach.
Regulamin forum
W niniejszym dziale znajdują się informacje użytkowe o praktycznie poznanych monitorach. Stworzone na podstawie zbadania, pomierzenia konkretnego modelu i w prawdziwych, długoterminowych testów użytkowych, nie sponsorowanych.

UWAGA: Ze względów porządkowych nie można zakładać tu nowych wątków. To jest łatwa do przeszukania lista modeli. Do dyskusji zapraszam w wątkach istniejących. Pytania dotyczące nowych recenzji proszę zadawać w wątku "Chciałbym poznać opinię o...".
IMFC
Posty: 9
Rejestracja: 21 grudnia 2009, 19:40 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

27 stycznia 2010, 13:07 - śr

Niekoniecznie sens ma [dla ludzi szukających monitora] porównanie SX2262W do CG222W. Wręcz uważam, że jest to porównanie bez sensu.
Dla kogoś kto patrzy w kierunku SX2262W rozdzielczość na CG222W jest nie do zaakceptowania.
Prędzej taka osoba siądzie do 24" z 1920x1200 właśnie.
Jak najbardziej ma sens porównanie SX2262W z S2433W - bo to jest zapewne dylemat wielu osób i podobna półka cenowa, a zamiast CG222W kupować, to lepiej dołożyć i kupić SX2462W...

BTW: Moim zdaniem SX2262W ma tylko jedną wadę: flexstand :)
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16337
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

27 stycznia 2010, 13:28 - śr

IMFC pisze:Niekoniecznie sens ma [dla ludzi szukających monitora] porównanie SX2262W do CG222W. Wręcz uważam, że jest to porównanie bez sensu.
Dla kogoś kto patrzy w kierunku SX2262W rozdzielczość na CG222W jest nie do zaakceptowania.
Rozumiem takie stanowisko, jednak S2433W i SX2462W to są zupełnie różne serie monitorów o znacząco różniących się własnościach. W przypadku wszelkich zastosowań związanych z kolorem nie ma podstaw porównywania S i SX. Co innego, jeśli monitor ma służyć do celów ogólnych, a zakup SX-a jest mniejszym lub większym snobizmem. ;)
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
gregory_21
Posty: 7
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:24 - pt

Re: Chciałbym poznać opinię o....

19 lutego 2010, 22:52 - pt

Witam,

O ile dobrze patrzę to nie ma jeszcze opinii na temat monitora EIZO S2433W i o takową poproszę.

Dodatkowo chciałbym prosić o doradę w kwestii wyboru między czterema modelami (zapewne są różne jak noc i dzień ale chodzi mi bardziej o kruczki i różne inne zagwozdki pochowane w ciemnych zakamarkach i znanych jedynie fachowcom oraz specom od marketingu, niż różnic wynikających z ogólnodostępnych specyfikacji)

Obecnie mam monitor 19" Benq FP93GP i mam zamiar (po zakupie nowego) umieścić na nim palety narzędziowe i inne tego typu rzeczy.
Monitory chciałbym skalibrować programowo i wykorzystywać do pracy ze zdjęciami (m.in. ślubnymi) w Photoshop'ie, czasem grafiki (hobby nie praca), niekoniecznie do filmów i gier a rzeczone modele to:

22"
(jeżeli miałbym określić dlaczego chciałbym 22" to tylko dlatego, że doradca zauważył, iż w połączeniu z obecnym Benq FP93GP będą miały bardzo podobną wysokość na biurku i nie będzie efektu przeskoku przy przechodzeniu z jednego ekranu na drugi)

NEC P221W
Eizo S2243W

24"

NEC 2490WUXi2
Eizo S2433W

Który model jest kompromisem patrząc przez pryzmat zakładanego wykorzystania i czy różnica w calach (w porównaniu do posiadanego Benq) to faktycznie spory kłopot w pracy czy tylko "upierdliwość" do której można przywyknąć?
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16337
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

21 lutego 2010, 13:40 - ndz

gregory_21 pisze:O ile dobrze patrzę to nie ma jeszcze opinii na temat monitora EIZO S2433W i o takową poproszę.
Zamieszczona.
gregory_21 pisze:(jeżeli miałbym określić dlaczego chciałbym 22" to tylko dlatego, że doradca zauważył, iż w połączeniu z obecnym Benq FP93GP będą miały bardzo podobną wysokość na biurku i nie będzie efektu przeskoku przy przechodzeniu z jednego ekranu na drugi)
To prawda. 22"+19" pasuje na wysokość prawie idealnie, ale w wersji z 22-ką o standardowej rozdzielczości. Ma wówczas 1050 pikseli w pionie, 19" 1024, przez co "kąt", powstały przez połączenie dwóch różnych na wysokość prostokątów jest bardzo mały. Wersja 22" z podwyższoną rozdzielczością ma 1200 pikseli, przez co kąt się bardzo powiększa. Trzeba się nauczyć pracować z takim układem ekranów, gdyż mysz przesuwana z większego na mniejszy często trafia w ów "winkiel". Można spróbować w takim wypadku 19-tkę postawić w pionie, wówczas wyjdzie 1280 pikseli, ale Pana monitor nie ma obrotowej podstawki.
gregory_21 pisze:NEC P221W
Eizo S2243W
NEC 2490WUXi2
Eizo S2433W
Który model jest kompromisem patrząc przez pryzmat zakładanego wykorzystania i czy różnica w calach (w porównaniu do posiadanego Benq) to faktycznie spory kłopot w pracy czy tylko "upierdliwość" do której można przywyknąć?
Proszę dokładniej opisać zastosowania, bo sama obróbka zdjęć to za szeroka dziedzina. Różna tematyka może powodować różne problemy w obrazie i różne monitory będą się sprawowały lepiej/gorzej. Przykładowo fotografia mody, portret, ślub, przyroda, sport zawierają inne ważne elementy w kontekście świateł, cieni, skóry, gradientów etc.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
gregory_21
Posty: 7
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:24 - pt

Re: Chciałbym poznać opinię o....

21 lutego 2010, 18:18 - ndz

Tom01 pisze:Zamieszczona.
Bardzo dziękuję :)
Tom01 pisze:To prawda. 22"+19" pasuje na wysokość prawie idealnie, ale w wersji z 22-ką o standardowej rozdzielczości. Ma wówczas 1050 pikseli w pionie, 19" 1024, przez co "kąt", powstały przez połączenie dwóch różnych na wysokość prostokątów jest bardzo mały. Wersja 22" z podwyższoną rozdzielczością ma 1200 pikseli, przez co kąt się bardzo powiększa. Trzeba się nauczyć pracować z takim układem ekranów, gdyż mysz przesuwana z większego na mniejszy często trafia w ów "winkiel". Można spróbować w takim wypadku 19-tkę postawić w pionie, wówczas wyjdzie 1280 pikseli, ale Pana monitor nie ma obrotowej podstawki.
W takim razie nie ma znaczenia czy kupię 22 czy 24" bo i tak będzie jakiś problem w połączeniu z moją "dziewiętnastką"?
Tom01 pisze:Proszę dokładniej opisać zastosowania, bo sama obróbka zdjęć to za szeroka dziedzina. Różna tematyka może powodować różne problemy w obrazie i różne monitory będą się sprawowały lepiej/gorzej. Przykładowo fotografia mody, portret, ślub, przyroda, sport zawierają inne ważne elementy w kontekście świateł, cieni, skóry, gradientów etc.
Chodzi mi o obróbkę fotografii ślubnej (nie jestem zawodowcem, dopiero się uczę - pracuję jako drugi fotograf) oraz na razie hobbystycznie tworzenie grafiki pod kątem tworzenia stron WWW. Nie mam zdolności plastycznych, więc malarzem czy rysownikiem nie będę ale gradient czy cień to już może dam radę w odpowiednim miejscu umieścić ;)
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16337
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

22 lutego 2010, 11:35 - pn

gregory_21 pisze:W takim razie nie ma znaczenia czy kupię 22 czy 24" bo i tak będzie jakiś problem w połączeniu z moją "dziewiętnastką"?
Dokładnie tak.
gregory_21 pisze:Chodzi mi o obróbkę fotografii ślubnej (nie jestem zawodowcem, dopiero się uczę - pracuję jako drugi fotograf) oraz na razie hobbystycznie tworzenie grafiki pod kątem tworzenia stron WWW. Nie mam zdolności plastycznych, więc malarzem czy rysownikiem nie będę ale gradient czy cień to już może dam radę w odpowiednim miejscu umieścić ;)
O najtańszych monitorach do fotografii ślubnej pisałem tu: http://mva.pl/viewtopic.php?f=4&t=34#p35 i w tym wątku proszę kontynuować pytania.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
gregory_21
Posty: 7
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:24 - pt

Re: Chciałbym poznać opinię o....

22 lutego 2010, 12:31 - pn

Tom01 pisze:O najtańszych monitorach do fotografii ślubnej pisałem tu: http://mva.pl/viewtopic.php?f=4&t=34#p35 i w tym wątku proszę kontynuować pytania.
W sumie to nie będę już zawracał głowy, bo najprawdopodobniej wybór padnie na Eizo S2243W ale chciałem prosić o wyjaśnienie jednej sprawy.
Jeżeli postawię po lewej stronie monitor Eizo, który ma na wysokość 1200px a po prawej Benq, który ma ich 1024 to gdy będę przesuwał myszą przy górnej krawędzi Eizo i przesunę kursor poza ekran w stronę Benq to zwyczajnie go nie zobaczę (zajdzie potrzeba robienia takiego półkola w dół, żeby ominąć róg) czy też pojawi się automatycznie na 1024 pikselu ale jak będę chciał wrócić z powrotem na Eizo to pojawi się dużo niżej niż był wcześniej (zamiast na 1200 pikselu to na 1024)?

Nie wiem czy jasno opisałem o co mi chodzi a jeżeli tak to proszę się nie śmiać, bo jak sam czytam swój tekst to zastanawiam się czy wdusić "Wyślij" ;)
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16337
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

22 lutego 2010, 13:23 - pn

gregory_21 pisze:W sumie to nie będę już zawracał głowy, bo najprawdopodobniej wybór padnie na Eizo S2243W ale chciałem prosić o wyjaśnienie jednej sprawy.
Jeżeli postawię po lewej stronie monitor Eizo, który ma na wysokość 1200px a po prawej Benq, który ma ich 1024 to gdy będę przesuwał myszą przy górnej krawędzi Eizo i przesunę kursor poza ekran w stronę Benq to zwyczajnie go nie zobaczę (zajdzie potrzeba robienia takiego półkola w dół, żeby ominąć róg) czy też pojawi się automatycznie na 1024 pikselu ale jak będę chciał wrócić z powrotem na Eizo to pojawi się dużo niżej niż był wcześniej (zamiast na 1200 pikselu to na 1024)?
Jasno Pan opisał i będzie dokładnie tak, że utknie mysz na krawędzi wyższego monitora. Przesunięcie na niższy nie będzie możliwe na tej samej wysokości bo niższego po prostu tam nie ma. Trzeba będzie obniżyć mysz, wówczas znajdzie się na poziomie niższego monitora i wówczas na niego "wjedzie". Zjawisko będzie tym dziwniejsze, bo fizyczna wysokość obu ekranów będzie taka sama. Inna będzie tylko wysokość "logiczna".
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
kuri
Lokalizacja: Kraków
Posty: 51
Rejestracja: 25 lutego 2010, 19:27 - czw

Re: Chciałbym poznać opinię o....

01 marca 2010, 10:11 - pn

Mam okazję zakupu za dość śmieszne pieniądze monitor NEC 1980Fxi - potrzebuję mały w miarę mobilny monitor do laptopa i trafia się okazja. Chciałbym poznać opinię i różnicę pomiędzy 1980Fxi a 1980Sxi. Jak się sprawuje podczas kalibracji urzędzeniem Display2 i SpectrawiewII ? Czy jest możliwa kalibracja sprzętowa ww. zestawem. Będę wdzięczy za wszelkie opinie.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16337
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

01 marca 2010, 10:22 - pn

kuri pisze:Mam okazję zakupu za dość śmieszne pieniądze monitor NEC 1980Fxi - potrzebuję mały w miarę mobilny monitor do laptopa i trafia się okazja. Chciałbym poznać opinię i różnicę pomiędzy 1980Fxi a 1980Sxi.
Wszystkie 19" modele serii 80 są podobne. Dopiero w serii 90 są istotne różnice między modelami z sufiksem SX i FX. Co do mobilności to słabe to kryterium bo 1990FXi to najcięższy 19-calowy monitor na rynku, prawie 10kg. Co do "śmiesznych" pieniędzy, proszę się upewnić że jest sprawny i nie zużyty. Do naszego kraju płynie szeroką rzeką sprzęt likwidowany na "zachodzie", przeznaczony do utylizacji, ładnie nazywany poleasingowym.
kuri pisze:Jak się sprawuje podczas kalibracji urzędzeniem Display2 i SpectrawiewII ? Czy jest możliwa kalibracja sprzętowa ww. zestawem. Będę wdzięczy za wszelkie opinie.
Jak najbardziej, czujnik jest odpowiedni, oprogramowanie, o ile zdoła je Pan legalnie zdobyć, działa z tym monitorem.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
rott
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2010, 10:51 - sob

Re: Chciałbym poznać opinię o....

20 marca 2010, 11:51 - sob

Szukam monitora panoramicznego w cenie do około 1300 zł.
Zaznaczam, że liczy się dla mnie jakość monitora a nie wielkość czy design monitora.
Monitor będzie mi służył do prac biurowych ( piszę aż dwie prace magisterskie), oglądania filmów DVD oraz grania w gry komputerowe tj. do zastosowania uniwersalnego.
Generalnie siedzę przed monitorem 3-4 godziny codziennie i mam już problem ze wzrokiem, więc chyba wielkość pixela nie może być zbyt mała i „efekt śniegu” jest nie mile widziany.
Ze względu na fatalne odwzorowanie kolorów, a w tym szczególnie czerni na matrycach TN wolałbym, aby monitor posiadał lepszej jakości matrycę niż TN.
Ze względu na to, że oglądam filmy DVD i gram w gry komputerowe chciałbym, aby monitor jak najmniej smużył tj. miał jak najniższy, rzeczywisty (a nie marketingowy) czas reakcji, nie miał problemy z gradientami, Input lag, color banding, równomiernością podświetlenia matrycy, bad pixelami i regulacją mocy lamp i najlepiej nie wykorzystaniem techniki ditheringu.
Mam świadomość, że mam dość wysokie wymagania, które chciałbym zaspokoić dość niską ceną (1300zł), ale mam nadzieję, że koś z Panów Ekspertów doradzi mi najlepsze rozwiązanie.
Z góry dziękuję za pomoc.

PS

Jeżeli istnieje jakiś monitor w cenie powyżej 1300 zł, ale ma wyjątkowo dobre parametry, to proszę również o jego polecenie.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16337
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

21 marca 2010, 13:41 - ndz

rott pisze:Szukam monitora panoramicznego w cenie do około 1300 zł. Zaznaczam, że liczy się dla mnie jakość monitora (...) wolałbym, aby monitor posiadał lepszej jakości matrycę niż TN.
Powyższe warunki nie są możliwe do spełnienia. Najtańszy uniwersalny monitor dobrej jakości zaczyna się od około 1700 zł. Mam na myśli NEC P221W. Sporo lepsze EIZO S2233W w tym samym rozmiarze to już wydatek rzędu 2100 zł.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
rott
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2010, 10:51 - sob

Re: Chciałbym poznać opinię o....

22 marca 2010, 10:48 - pn

Zapytam inaczej;

Jakby miał Pan tylko 1300 zł i używał monitora do zastosowań uniwersalnych, to jaki by Pan model wybrał i dlaczego ?

Dell 2209Wa ?
NEC MultiSync EA231WMi ?
Coś innego ?
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16337
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

22 marca 2010, 11:04 - pn

rott pisze:Jakby miał Pan tylko 1300 zł i używał monitora do zastosowań uniwersalnych, to jaki by Pan model wybrał i dlaczego ?
Dell 2209Wa ?
NEC MultiSync EA231WMi ?
Pracowałbym na tym co mam i zbierałbym na właściwy. Obydwa wymienione monitory nie są uniwersalne. Lepszy z nich to NEC, przynajmniej nie gotuje oczu na twardo, ale i tak to model konstruowany do zupełnie innych zastosowań.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
dzesio
Posty: 1
Rejestracja: 23 marca 2010, 15:01 - wt

Re: Chciałbym poznać opinię o....

23 marca 2010, 15:14 - wt

ja wiem, 1. admin ma zawsze rację, jak nie ma to patrz punkt 1 ale...
na tym forum (chyba w 1 wcieleniu) ładnych parę lat temu odradzano mi do drukarni zakup monitora NEC 2070NX, że to do innych zastosowań... bla bla bla ja się nie dałem naciągnąć na wielotysięczne wydatki (inne czasy). monitor kalibruje sobie sam kalibratorem Eye-One którym kalibruje również proofa cyfrowego i jest pięknie, aż sam się dziwię jak taki "niewłaściwy" monitor pięknie odwzorowuje barwy, a naprawdę mam na co dzień do czynienia z drukiem, proofami itd. jest podpięty do maka pro a program do kalibracji monitora to basICColor, a do proofa efi.
obok stoją 2 barco jeszcze z kineskopem... i wolę tego NECa. BARCO to była zła inwestycja. teraz rozsądniej się wydaje pieniądze.
Eye-One polecam z filtrem UV - super kalibruje szarości. REWELACJA
rott
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2010, 10:51 - sob

Re: Chciałbym poznać opinię o....

26 marca 2010, 10:06 - pt

Tom01 pisze: (...) przynajmniej nie gotuje oczu na twardo (...)
Mam problem ze wzrokiem tj. krótkowzroczność i generalnie pracuję przed komputerem wieczorem i w nocy, więc bardzo byłbym wdzięczny gdyby Pan rozwinął swoją myśli wyrażoną w powyższym cytacie gdyż nie do końca rozumiem problem.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16337
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

26 marca 2010, 21:30 - pt

rott pisze:Mam problem ze wzrokiem tj. krótkowzroczność i generalnie pracuję przed komputerem wieczorem i w nocy, więc bardzo byłbym wdzięczny gdyby Pan rozwinął swoją myśli wyrażoną w powyższym cytacie gdyż nie do końca rozumiem problem.
"Gotowanie oczu" to luźne określenie na bardzo wysoką jaskrawość monitora, wybitnie męczącą wzrok.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16337
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

28 marca 2010, 18:14 - ndz

dzesio pisze:na tym forum (chyba w 1 wcieleniu) ładnych parę lat temu odradzano mi do drukarni zakup monitora NEC 2070NX, że to do innych zastosowań... bla bla bla ja się nie dałem naciągnąć na wielotysięczne wydatki (inne czasy). monitor kalibruje sobie sam kalibratorem Eye-One którym kalibruje również proofa cyfrowego i jest pięknie, aż sam się dziwię jak taki "niewłaściwy" monitor pięknie odwzorowuje barwy
Wszystko jest względne. Jeśli w Pana mniemaniu ów monitor nadaje się, to tak jest. Wiele lat temu pierwsze publikacje w kolorze przygotowywałem na monitorze czarno-białym i też się dało. NEC 2070NX ma niezłej klasy wyświetlacz IPS i jest nieprzeciętnie dobrze poskładany jak na sprzęt korporacyjny. Widziałem monitory tej rodziny niejednokrotnie w pracowniach graficznych pomimo, że faktem jest, że nie został stworzony do oceny koloru i jego przydatność można rozważać wyłącznie w zakresie sprzętu pomocniczego.
dzesio pisze:Eye-One polecam z filtrem UV - super kalibruje szarości.
A tak poza konkursem. Co ma filtr UV do kalibracji monitorów?
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
bogunow
Lokalizacja: Łomża
Posty: 8
Rejestracja: 29 marca 2010, 01:08 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

29 marca 2010, 01:21 - pn

Witam. Nie znalazłem na forum żadnej informacji na temat EIZO SX2761. Czy mógłbym prosić o krótką recenzję tego monitora ? Od 3 lat używam EIZO S1931 i jestem zadowolony. Przyszedł czas na zmianę na coś większego dlatego chętnie dowiem się czegoś na temat SX2761. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16337
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Chciałbym poznać opinię o....

29 marca 2010, 12:44 - pn

bogunow pisze:Witam. Nie znalazłem na forum żadnej informacji na temat EIZO SX2761. Czy mógłbym prosić o krótką recenzję tego monitora ? Od 3 lat używam EIZO S1931 i jestem zadowolony. Przyszedł czas na zmianę na coś większego dlatego chętnie dowiem się czegoś na temat SX2761. Pozdrawiam
Opinię zamieściłem. Jeśli nosi się Pan z zakupem takiego monitora sugeruję się pośpieszyć, bo model został wycofany. Poza tym jego cena jest podobna do wersji kalibrowanej CG241W, która choć mniejsza, jest bardziej zaawansowana i godna polecenia.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl

Wróć do „Krótkie recenzje monitorów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 4 użytkowników online :: 3 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68428
Liczba tematów: 4133
Liczba użytkowników: 3946
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Adaro58
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu