NEC EA241WU

Informacje handlowe, pytania o ceny, dostępność, polecani sprzedawcy.

Moderator: Informator

dbcooper1983
Posty: 438
Rejestracja: 18 września 2018, 23:41 - wt

Re: NEC EA241WU

18 kwietnia 2019, 14:40 - czw

NocnyJastrzab pisze:
18 kwietnia 2019, 13:35 - czw
Chwila... znowu ktoś myli pojęcia. To zdjęcie (wykonane zapewne komórką po ciemku - zawsze nie do końca obiektywne) czarnej planszy. Równomierność podświetlenia odnosi się zawsze do bieli (głównie jasność, w drugiej kolei temperatura barwowa).
A to dobrze że Pan teraz to wyjaśnił :D Jak kupowałem monitor znaczy jak już kupiłem i pisałem o takim fakcie w kilku tematach,postach że coś mi trochę się nie podoba to było cicho sza nikt nic nie podpowiedział że to chodzi o nie równą temp.barwową białego koloru (oczywiście monitor kupowany nie od Pana) teraz to ja będę jak profesor :D po miesiącu sam motyla noga doszedłem do tego co to to jest :D wyjaśniając biały lub szary kolor nie w każdym miejscu jest jednolity wpada w taki jakby delikatny róż.Miałem ea275wmi-ct i tam było gorzej niż w obecnym ea271q dlatego Pan Tomek mi wymienił na ea271q COLOR (ten pacjent ma troszku po bokach,a co do wycieków podśw. to jest bardziej niż dobrze) bo myślałem że to zafarb a to tylko nie równa temperaturka ot taka mała niedogodność a co tam ale nikt nic zero nie podpowiedział :P Adam jak gupi myślał myślał i w końcu sam doczytał i doszedł cóż to za niedogodność :o .Siedząc 5 lat na eizo fs2333 nie było mowy o czymś takim(plansze białego,szarego były idealnie równe),nie wspominając już o wyciekach, takowych nie było nawet malutkich mogę sobie dać rękę uciąć wzrok mam sokoli.Znowu żeby nie było do nikogo nie mam pretensji bo monitor jest i tak bardzo porządny ale mam pytanko do obecnych tu użytkowników handlujących tym sprzętem czy każdy ea275wmi , ea271q,ea271u,pa271q ma z tym w jakimś stopniu problem z tą temp.barwową na białym,szarym tle czy tam na planszy ????????????? Wzrok i głowa przyzwyczajone więc jest dobrze ;) ale bądz co bądz czasem jeszcze jak impuls pójdzie to dostrzegam to :D trzeba na głowę się leczyć :D
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: NEC EA241WU

18 kwietnia 2019, 14:46 - czw

ja432 pisze:
18 kwietnia 2019, 10:57 - czw
Więc jego "połyskiwanie" jest dość słabej jakości.

To jest normalny wygląd panelu typu IPS sfotografowany w wyjątkowo niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Nie widać tu żadnej nierównomierności. Ten typ panelu po prostu tak ma, że jego czerń wygląda jak benzyna rozlana na wodzie. Kupując taki monitor trzeba być świadomym zarówno jego zalet ale i ograniczeń. To tak jakby miał Pan pretensje że woda jest mokra. Tak jest i już. Aby nie widzieć defektów IPS, należy skonfigurować odpowiednio sam monitor i co ważniejsze oświetlenie. Jeśli takie połyskiwanie jest widoczne, to znaczy, że monitor jest za jasny, otoczenie monitora jest za ciemne lub jedno i drugie razem wzięte.

Prawidłowo ustawione stanowisko powinno wyglądać tak, że ekran nie ma prawa srebrzyć i połyskiwać. Powinno to wyglądać mniej więcej jak poniżej. To jest monitor również z IPS.


Obrazek
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
dbcooper1983
Posty: 438
Rejestracja: 18 września 2018, 23:41 - wt

Re: NEC EA241WU

18 kwietnia 2019, 15:19 - czw

No tak to teraz wygląda :-) Już czasy crt nie wrócą ,teraz to trzeba się doktoryzować żeby coś ustawić.monitor ustawić,zrobić stanowisko z oświetleniem itd. .Podam przykład teraźniejsze telewizory zwykły np philips 7303 jakiś tam niższej klasy średniak ,bez bicia się przyznaje że ustawiałem go z 3 dni żeby jako tako to wyglądało (morda,ogólnie skóra od startu zielone,żółte itp kwiatki :-) .nawłączane polepszaczy coś niezrozumiałego przecież to wszystko psuje jakość po co takie coś robić ????? Większość ludzi nie zwraca na to uwagi spotykając się ze znajomymi np u nich w domu jak jest odpalony tv to się nie da na to patrzyć zielono,czerwono,fioletowo ale im to nie przeszkadza a raczej są nieświadomi i tak czasem sobie myślę że po co mi to było :-) byłbym nieświadomy i gra gitara ,wszystko pasuje :-)
jacek21
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwietnia 2019, 09:35 - czw

Re: NEC EA241WU

18 kwietnia 2019, 17:24 - czw

Cała rzecz w tym, że o ile w zastosowaniach studyjnych można sprawić, że człowiek nie zobaczy tych defektów to w warunkach biurowych nie ma takich możliwości.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: NEC EA241WU

18 kwietnia 2019, 17:27 - czw

Niemal w każdych warunkach da się skomponować minimum poprawności. PA243W ma bardzo elastyczną regulację i praktycznie bezstratną. Poza może nie udać się ustawić ciemną nocą i pogaszonymi wszystkimi światłami.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
jacek21
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwietnia 2019, 09:35 - czw

Re: NEC EA241WU

20 kwietnia 2019, 17:03 - sob

Jakoś nikt tego NEC nie chwali więc znalazłem nowego interesującego kandydata.
FUJITSU Monitor P24-8 WS Pro (1300 zł)
Co ciekaw ma display port IN/OUT i spełnia normę DICOM - więc chyba matryca 8 bit bez FRC bo musi być 8 lub 10 bitowa skala poziomów szarości.

Certyfikowane wyświetlacze TCO 7.0, ENERGY STAR® 7.0, EPEAT® Gold (wyznaczone regiony), Brak wad jasnych i ciemnych pikseli, brak wad podpikseli zgodnie z normą ISO9241-307 (klasa I wad pikseli), Certyfikat TÜV Flicker Free, Certyfikat TÜV Low Blue Light
Wydaje mi się, że gwarantowana jakość panelu na poziomie EIZO CS CG
https://www.eizo.pl/serwis-i-gwarancja/defekty-pikseli/

W NEC też takie rzeczy bez selekcji?
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: NEC EA241WU

20 kwietnia 2019, 18:23 - sob

W jakim sensie interesującego? Gwarancję "braku", cudzysłów celowy. daje też DELL i Iiyama. Wydaje mi się, że nie do końca się Pan zorientował jak ona działa.

PS. "DICOM" z reguły jest tylko do poprawiania samopoczucia. Mało który przechodzi prawdziwy test.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
jacek21
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwietnia 2019, 09:35 - czw

Re: NEC EA241WU

20 kwietnia 2019, 18:36 - sob

Myślę, że może mieć podobną albo lepszą jakość w niższej cenie.
NEC jakoś już nie ma DICOM.

Zresztą czy Pan testował tego Fujitsu aby podważać to, że spełnia normę.
Z tego co pamiętam, wiele zależy od przeznaczenia i są chyba 2 grupy stanowisk z różnymi kryteriami.
Fujitsu w czasach gdy sprzedawało się monitory 19" dawnych proporcjach jednym z lepszych monitorów.

A myślę, że z powodu DICOM ten monitor ma pełną matrycę 8 bit bez FRC.
Co jest znaczną przewagą nad NEC przy niższej cenie.
Awatar użytkownika
NocnyJastrzab
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3873
Rejestracja: 03 lutego 2013, 14:49 - ndz

Re: NEC EA241WU

20 kwietnia 2019, 22:33 - sob

no właśnie.. BYŁ! Czas przeszły. Iiyama też "była" kiedyś dobra. Teraz potrafi być gorsza od Della lub Asusa itp.
Dominik Nowak, tel. 506212501 [Kraków / Nowa Huta]
www.dominiknowak.pl - Kalibracja monitora / telewizora
www.fotoplus.pl - Specjalistyczny Sklep Foto-Video
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: NEC EA241WU

20 kwietnia 2019, 22:46 - sob

jacek21 pisze:
20 kwietnia 2019, 18:36 - sob
Myślę, że może mieć podobną albo lepszą jakość w niższej cenie.

Niemożliwe. NEC ma programowany LUT o precyzji 14 bitów. Żaden inny monitor w tej klasie cenowej nie ma takiej opcji.

jacek21 pisze:
20 kwietnia 2019, 18:36 - sob
NEC jakoś już nie ma DICOM.

Ma i przechodzi testy. Niektóre monitory tej serii zostały wykastrowane z współpracy z specjalistycznym softem medycznym, ale mają kalibrację do DICOM i przechodzą spokojnie testy wg EUREF-u. Żaden inny monitor tej klasy cenowej nie przechodzi.

jacek21 pisze:
20 kwietnia 2019, 18:36 - sob
Zresztą czy Pan testował tego Fujitsu aby podważać to, że spełnia normę.

Szkoda mojego czasu. Mogę się z Panem założyć o skrzynkę piwa, że nie przejdzie. Deklaracja że ma zaimplementowaną krzywą DICOM a testy medyczne to są dość odległe rzeczy.

jacek21 pisze:
20 kwietnia 2019, 18:36 - sob
Z tego co pamiętam, wiele zależy od przeznaczenia i są chyba 2 grupy stanowisk z różnymi kryteriami.

Jest więcej. Są dwie/trzy grupy wg funkcji i kilka wg zastosowania. Temat medyczny jest nieco skomplikowany.

jacek21 pisze:
20 kwietnia 2019, 18:36 - sob
A myślę, że z powodu DICOM ten monitor ma pełną matrycę 8 bit bez FRC.

A ja myślę, że nie. Zmiana krzywej półtonalnej tak aby uzyskać dodatkowy efekt marketingowy nie wymaga żadnej specjalnej matrycy. Na każdej da się zrobić.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
jacek21
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwietnia 2019, 09:35 - czw

Re: NEC EA241WU

22 kwietnia 2019, 22:43 - pn

14 bitowy LUT - NEC EA241WU ?
Proszę nie fantazjować bo czuje się jak na pokazie pościeli firmy Pampeluna u Paździocha pod Ćwiartki 3/4.
Jak masz NEC możesz być wielkim panem Paździochem Marianem.

Przecież to zwykły biurowiec z 6 bitową matrycą, co ma tam niby dać ten 14 bitowy LUT.
A ten Fujitsu jednak ma 8 bitową matrycę - na szczęście Fujitsu podaje szczegółowe specyfikacje.
Warto w ogóle zwrócić uwagę na same podstawy i jakość wykonania w tych monitorach.
Co ciekawe monitory Fujistsu, przynajmniej 27" calowe są przystosowane do odtwarzania Video tak jak EIZO - można o tym poczytać na prad.

Jak się samemu szuka, można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.
Najlepsze jest, ze Fujitsu ma 8 bitowy panel 27" za 1600zł odpowiednik EA 271Q
A 10 bitowy panel 4K za 2500.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: NEC EA241WU

22 kwietnia 2019, 23:10 - pn

jacek21 pisze:
22 kwietnia 2019, 22:43 - pn
14 bitowy LUT - NEC EA241WU

A co w tym takiego dziwnego? Każdy lepszej klasy monitor niż marketowe badziewie ma procesor obrazowy z takimi parametrami. W "zwykłych" zasadniczo nic nie ma. Jak się go rozbierze, to w środku pusto, wydmuszka.

jacek21 pisze:
22 kwietnia 2019, 22:43 - pn
Przecież to zwykły biurowiec z 6 bitową matrycą, co ma tam niby dać ten 14 bitowy LUT.

Taki drobiazg jak poprawną liniowość, zapas sterowania umożliwiający kompensację nierównomierności. Jak już pisałem, większość modeli serii EA ma konstrukcję identyczną jak monitory profesjonalne sprzed kilku lat. To jest zupełnie inna budowa niż sprzętu klasy popularnej.

jacek21 pisze:
22 kwietnia 2019, 22:43 - pn
A ten Fujitsu jednak ma 8 bitową matrycę - na szczęście Fujitsu podaje szczegółowe specyfikacje.

Jaki dokładnie model matrycy?
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
jacek21
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwietnia 2019, 09:35 - czw

Re: NEC EA241WU

23 kwietnia 2019, 07:57 - wt

Proszę już nie fantazjować z tym 14 bit LUT.
Bo jak mniemam NEC ukrywa ten fakt przed klientami ;)
Jedynym monitorem który wg NEC ma 14 bit LUT jest PA271Q
Ani EA241WU ani EA271U ani EA271Q nie maja takiej funkcje - wystarczy przejrzeć sobie informacje producenta.

Zresztą widać na starcie że Fujitsu oferuje klientom selekcjonowane panele bez wadliwych pikseli czego nie robi NEC a dzięki temu zarabia pan pieniądze oferując usługę selekcji :)

A co to matrycy w Fujitsu
http://bbs.leowood.net/forum_read.asp?i ... &ClassID=1

Proszę sobie zobaczyć zdjęcia i porównać z tymi które w tym wątku były z monitorem NEC PA

To jest monitor za 1300 zł a nie za 4000 - 5000 :)
Awatar użytkownika
NocnyJastrzab
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3873
Rejestracja: 03 lutego 2013, 14:49 - ndz

Re: NEC EA241WU

23 kwietnia 2019, 09:39 - wt

To nie żadna fantazja. Część starszych EA ma 10-bit 1D LUT, nowsze 14-bit 1D LUT. Monitory serii PA mają 14-bit 3D LUT (pełny/rzeczywisty).
Porównywanie Fujitsu do NEC do lekkie przegięcie. Kolejny zwykły monitor z cienką ramką.
Dominik Nowak, tel. 506212501 [Kraków / Nowa Huta]
www.dominiknowak.pl - Kalibracja monitora / telewizora
www.fotoplus.pl - Specjalistyczny Sklep Foto-Video
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: NEC EA241WU

23 kwietnia 2019, 09:40 - wt

Właśnie dlatego seria EA jest takim fenomenem, gdyż ma potężne nieudokumentowane możliwości, całkowicie niespotykane w swojej klasie. Normalna sprzętowa kalibracja, dająca średnie ułamkowe odchyłki, stabilizacja homogeniczności ekranu. To są monitory, które powstały z myślą o kliencie korporacyjnym, stąd w danych technicznych nie ma zbyt wielu szczegółów. Dlaczego zapakowano elektronikę z monitora graficznego, dokładnie nie wiadomo. Wszystkie modele obsługiwane przez oprogramowanie serwisowe SpectraView II mają 14 bitową, programowaną tablicę koloru. Co do PA271Q, w nim sterowanie jest bardziej zaawansowane, oparte o przestrzenną 3D LUT.

W podanym linku z opisem Fujitsu nie ma nic na temat modelu matrycy. Nie rozumiem też co miałyby dowodzić zdjęcia? Porównanie do profesjonalnego monitora za 4x tyle? Proszę nie mylić klas. No bo chyba nie mówi Pan na przykład o koszmarnie nierównym podświetleniu w poziome pasy?

Zrzut ekranu 2019-04-23 o 09.45.02.png

Fujitsu nie sprzedaje żadnych selekcjonowanych matryc w tej klasie, to tylko pańska nadinterpretacja. Jak wcześniej pisałem, podobne rozwiązanie gwarancji na piksele daje kilka innych firm i naprawdę proponuję zapoznać się na jakiej zasadzie jest udzielana a nie pisać projekcję własnych oczekiwań zamiast faktów. Za monitor z fabrycznie selekcjonowanym musiałby Pan cenę pomnożyć x2 i dodać jedno zero więcej.

Naprawdę nie rozumiem na jakiej podstawie takie lansowanie sprzętu różniącego się o klasę lub dwie. Płacą Panu za reklamę Fujitsu? Informacji technicznych o NEC-ach EA ma Pan na forum sporo, wystarczy pobieżne porównanie, aby wiedzieć, że biurowo - korporacyjno - uniwersalne sprzęty to opowieść z innej bajki. Chyba, że to jest prowokacja, co jest prawdopodobne, bo nie wiem jak można porównywać te urządzenia.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
jacek21
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwietnia 2019, 09:35 - czw

Re: NEC EA241WU

23 kwietnia 2019, 09:47 - wt

Przetłumaczę panu fragment tego testu

Jasność i kontrast są ustawione na 0%. W teście pełnego czarnego środowiska na przedniej stronie, wydajność kontroli wycieku światła jest już bardzo dobra, nawet lepsza niż NEC PA242W. Obecnie tylko ekran Panasonic IPS PRO używany przez EIZO CG2420 wyraźnie go przewyższa.

Pan z tego forum posiada także monitory NEC i EIZO :)


Proszę mi wskazać monitory EA które mają 14 bit LUT, może jakiś sprzed 20 lat.
Monitory aktualnie dostępne w sprzedaży nie mają takiej funkcji.
Proszę nie oszukiwać czytelników tego forum.
Oczywiście poproszę aby takie informacje znalazły się na oficjalnej stronie firmy NEC.
Pan od NEC czasem czyta - proszę działać :)
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2019, 09:53 - wt przez jacek21, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: NEC EA241WU

23 kwietnia 2019, 09:51 - wt

Ok, ósmy cud świata. Myślę, że jak Pan wybierze Fujitsu P24-8 WS Pro to otrzyma Pan genialny monitor, przewyższający możliwościami sprzęty 4x droższe. Trafione jak dziesiątka w Lotto, monitor wyjątkowy, świetny, z możliwościami nieosiągalnymi u konkurencji. :D :D :D

Z życzeniami fantastycznych doświadczeń z tego świetnego zakupu.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
jacek21
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwietnia 2019, 09:35 - czw

Re: NEC EA241WU

23 kwietnia 2019, 09:55 - wt

Panie Tom01 - otrzymam monitor takiej samej klasy jak NEC z gwarancją braku wadliwych pikseli za darmo prosto z fabryki (czego nie daje NEC) z świetną podstawą za znacznie mniejsze pieniądze. Niż w budżetowym biurowym monitorze NEC czy EIZO.

Nie wiem, czy pan zauważył ale producent gwarantuje delta E <2

Dodatkowo recenzje napisał człowiek który posiada rózne monitory.
A wy nie dość, że nie macie Fujitsu to nawet nie widzieliście EA241UW :)
jacek21
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwietnia 2019, 09:35 - czw

Re: NEC EA241WU

23 kwietnia 2019, 10:09 - wt

Jak mnie bawią takie bajki o jakiś ukrytych funkcjach i zdolnościach które zostaną ujawnione za dodatkową opłatą przez lokalnego szamana.
Ciekawe, że NEC utajnia takie informacje ;) zamiast zrobić z tego gigantyczną przewagę konkurencyjną i chwalić się tym na lewo i prawo na stronie WWW.
Państwo sobie chyba jaja robicie z inteligencji czytelinków tego forum.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16321
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: NEC EA241WU

23 kwietnia 2019, 10:20 - wt

jacek21 pisze:
23 kwietnia 2019, 09:55 - wt
Panie Tom01 - otrzymam monitor takiej samej klasy jak NEC

Proszę wybaczyć, ale to wierutna bzdura. Usilnie stara się Pan pomijać czym naprawdę różnią się te monitory. Fujitsu ma możliwość korekcji dynamiki, liniowości, krzywej półtonalnej w takim stopniu jak NEC EA? Oczywiście nie. Ma kompensację nierówności ekranu? Oczywiście nie. Nawiasem mówiąc pokusiłem się o porównanie na podstawie opisu który Pan linkował. Tak wygląda równomierność na Fulitsu i NEC-u z wyłączoną kompensacją:

rownomiernosc_fujitsu.jpg
rownomiernosc_fujitsu.jpg (40.8 KiB) Przejrzano 3941 razy
rownomiernosc_nec.jpg
rownomiernosc_nec.jpg (47.1 KiB) Przejrzano 3941 razy

Widać na NEC takie pręgi, zaciemnienia, plamy? Nawiasem mówiąc tak nierównego ekranu nie ma nawet na najtańszej serii E, która na upartego mogłaby być rozważana jako konkurencja do tego Fujitsu.

jacek21 pisze:
23 kwietnia 2019, 09:55 - wt
Nie wiem, czy pan zauważył ale producent gwarantuje delta E <2

Po pierwsze, proszę pokazać prawdziwe wyniki pomiarów. Po drugie, producent nie udostępnia żadnych rzeczywistych danych. Po trzecie, niską deltę można umiejętnie "wykazać" nawet na laptopie. Po czwarte, poniżej rzeczywiste błędy liniowości przypadkowego egzemplarza NEC EA:

Zrzut ekranu 2019-04-23 o 10.17.41.png
jacek21 pisze:
23 kwietnia 2019, 09:55 - wt
A wy nie dość, że nie macie Fujitsu

Nie wiem czy Pan zauważył, ale tutaj zajmujemy się sprzętem minimum średniej klasy, nie popularnym.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl

Wróć do „Dział handlowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 5 użytkowników online :: 4 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: bartek84, Bing [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68314
Liczba tematów: 4121
Liczba użytkowników: 3932
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Canon95
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu