Strona 1 z 1

Warsztaty EIZO i Canona w Warszawie 20.04.2012 - BRAK MIEJSC

: 17 kwie 2012, o 21:13
autor: Informator
Warsztaty EIZO & Canon EOS SYSTEM to niepowtarzalna okazja dla wszystkich pasjonatów fotografii i zawodowców, przed którymi odkryjemy możliwości najnowszych rozwiązań Canon EOS SYSTEM, a w szczególności aparatów EOS 1DX, 5D Mark III, oświetlenia Canon Speedlite 600EX-RT i transmiterów bezprzewodowych. Firma EIZO przedstawi monitory FlexScan z serii S i SX.

Podczas warsztatów wyjaśnimy, jak prawidłowo odwzorować barwy na monitorze EIZO i osiągnąć zgodność z wydrukiem. Odpowiemy również na pytania związane z doborem odpowiedniego sprzętu fotograficznego.

Warsztaty odbędą się 20 kwietnia, 2012 r. (piątek) w Galerii Eizo przy ul. Weneckiej 12 w Warszawie, w godzinach: 10 :30 – 17:00. W tym dniu eksperci obu firm będą do Państwa dyspozycji. Partner Canon i EIZO, firma ProClub przygotowała dla uczestników miłą niespodziankę…

Agenda:
1. Zaawansowane możliwości aparatów EOS 1DX, 5D Mark III
2. Oświetlenie w studio i w plenerze, przy użyciu najnowszego systemu sterowania radiowego i lamp Canon Speedlite 600EX-RT
3. Zastosowanie transmiterów bezprzewodowych WFT-E7, WFT-E6
4. EIZO – monitory nie tylko dla profesjonalistów. Rola monitora w edycji foto
5. Przestrzenie odwzorowania barw: sRGB, AdobeRGB, CMYK.
6. Sposoby kalibracji monitorów i urządzenia do kalibracji X-Rite – warsztaty.
7. Jak osiągnąć zgodność z wydrukiem?
8. Oprogramowanie DPP oraz wydruki zdjęć

Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych warsztatach prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: p.wieczorek@eizo.pl w tytule wiadomości prosimy wpisać: „warsztaty foto Canon & EIZO”. Ilość miejsc ograniczona.

19.04.2012
Limit miejsc wyczerpany.

Źródło: eizo.pl