Dziwny NEC 2470WNX

Problemy eksploatacyjne, serwis.
szuvar
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2010, 08:28 - ndz

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 16:50 - ndz

:D Numer syryjny taki, czy inny a nawet jego brak nie jest dowodem na to czy produkt jest oryginalny czy też podrabiany. Panie Jurgielewicz, jest Pan samozwańczym przedstawicielem NEC, nie ma żadnej ekspertyzy uprawnionej placówki d/t tych produktów, ani też uprawnień do wydawania jakichkolwiek opinii w imieniu NEC. Puki co jest Pan kłamcą. O numerach seryjnych sprzedawanych przez moją firmę NEC dowie się w Sądzie.
Dalszą polemike z Panem uważam za bezzasadną.
kuri
Lokalizacja: Kraków
Posty: 51
Rejestracja: 25 lutego 2010, 19:27 - czw

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 19:52 - ndz

lalibre pisze:Witam,
Zakupiłem na allegro monitor póki co nec 2470wnx. Po przeczytaniu wcześniejszych postów sprawa wygląda dość podobnie. Karton od wvx roczna gwarancja, monitor nowy. Jedyna różnica jest taka, że wszędzie są oznaczenia wnx nawet w menu.
Numer seryjny 0123456789 lub 1245ad67815.Dlaczego lub?. Pierwszy numer pojawia się w menu (info), natomiast drugi został odczytany przez system (ubuntu 10.04).
Pytanie do serwisu (chyba) czy ten monitor od początku posiadał hub usb, czy też był seria w której nie było huba.
Co do kolorów, hmm trudno mi powiedzieć ale na kontrascie 50% i jasność 100% wypala mi oczy po 10minutach. Ciężko jest mi określić czy to Tn czy pva mva ips, gdyż kąty widzenia na pewno nie są taki jak w Tn ale nie są tak dobre jak powinne być w s-pva.
Tył monitora wygląda identycznie jak tu http://www.nix.ru/autocatalog/lcd_nec/6 ... _large.jpg , tylko że nie ma huba usb
Link do aukcji: http://allegro.pl/nec-lcd2470wnx-profes ... 68078.html ( to ten sam sprzedawca ??)
Witam... no i mleko się rozlało.
Widocznie kupił Pan odesłany przeze mnie monitor albo każdy monitor NEC 2470WNX sprzedawany na allegro przez sprzedawcę "szuvar" ma te same numery seryjne. Wyjaśnienia Pana sprzedawcy, który włączył do tego wątku w sprawie kalibracji "na oko..." są niedorzeczne, ale jego wyjaśnienia przypominają mi moją korespondencję mailową po zakupie monitora. Nie wiem skąd Pan "szuvar" ma te monitory ale sprawa "żle pachnie" bo niedawno wystawił model 2190UXI w cenie "kup teraz" 1500, http://allegro.pl/nec-lcd-2190-uxi-prof ... 08347.html wcześniej wystawił za 1300zł. Jeśli i ten model jest jakiś "kombinowany" , to sprawa robi się poważna... Ostatnie słowa Pana szuvar-a o tym że wprowadza kolejne modele do obrotu powinny zainteresować chyba przedstawicielstwo Nec Polska
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16332
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 20:04 - ndz

kuri pisze:Widocznie kupił Pan odesłany przeze mnie monitor albo każdy monitor NEC 2470WNX sprzedawany na allegro przez sprzedawcę "szuvar" ma te same numery seryjne.
Jeśli nawet Pan "Lalibre" kupił Pański monitor, to inną sztukę ma "Fil91" też z tym samym numerem.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
Awatar użytkownika
Robert Bulawa
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2010, 19:51 - ndz

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 20:10 - ndz

Witam Serdecznie
Nazywam się Robert Buława, jestem dyrektorem handlowym firmy NEC Display Solutions GmbH Przedstawicielstwo w PL.
Docierają do nas informacje o "dziwnych" modelach naszych monitorów - oferowanych przez udzielającego się tutaj Pana.
Z uwagi na toczące się wewnętrzne postępowanie póki co nie mogę za Wam udzielić za wiele informacji. W niedługim czasie wydamy oficjalny komunikat.
Póki co udało nam się uzyskać ekspertyzę serwisową jednego podejrzanego monitora, poniżej tylko szczątkowe informacje:
Testowany monitor został zrobiony z 2 różnych modeli naszych LCD:

Monitor posiada następujące części z modelu 2470WNX:
-panel LCD
-inwerter
-ramka maskująca

części z modelu 2470WVX:
-płyta główna
-zasilacz
-tylna część obudowy

Jeżeli zakupione monitory - wydaja sie Wam podejrzane - proszę o kontakt z nami.
Jesteśmy zainteresowani kolejnymi ekspertyzami które przeprowadzi nasz autoryzowany serwis firma CSS Beskidy w Bielsku - Białej
Wszystkie koszty logistyczne związane z wysyłką monitorów do i z serwisu, pokryjemy my.
Wszystkim którzy udostępnią nam na parę dni "dziwne" monitory - gwarantujemy oryginalny sprzęt zastępczy.
Poniżej przesyłam adresy mailowe pod którymi jesteśmy dostępni.

Robert Buława - Robert.Bulawa@NEC-displays-pl.com
Wojciech Kosek - Wojciech.Kosek@NEC-displays-pl.com

Póki co - do momentu wyjaśnienia sprawy - zachęcam Was do zakupu naszych wyświetlaczy za pośrednictwem naszych autoryzowanych partnerów handlowych - których listę znajdziecie na naszej stronie. Zakup " podejrzanie" tanich produktów za pośrednictwem różnych portali internetowych - moze skończyć sie tak jak w przypadku testowanego przez nas monitora.

Oficjalny komunikat w związku z zaistniałą sytuacją opublikujemy oczywiscie na stronie MVA.PL

W imieniu naszej firmy NEC Display Solutions GmbH, serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili sie do nagłośnienia sprawy,

Pozdrawiam
Robert Buława
Dyrektor Handlowy
Central East Europe
_______________________________________________

NEC Display Solutions Europe GmbH
Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Bociana 22A,
31-231 Kraków
Polska

Tel. +48/12/614 53 53
Fax +48/12/614 53 54
e-mail: robert.bulawa@nec-displays-pl.com
http://www.nec-display-solutions.pl
kuri
Lokalizacja: Kraków
Posty: 51
Rejestracja: 25 lutego 2010, 19:27 - czw

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 20:31 - ndz

Robert Bulawa pisze: Testowany monitor został zrobiony z 2 różnych modeli naszych LCD:

Monitor posiada następujące części z modelu 2470WNX:
-panel LCD
-inwerter
-ramka maskująca

części z modelu 2470WVX:
-płyta główna
-zasilacz
-tylna część obudowy
Witam ponownie - dziękuję za wyjaśnienia. Zgadzałoby się to z moimi obserwacjami monitora który kupiłem i odesłałem. W OSD wyświetlał SN 0123456789 i info że jest to model 2470WVX natomiast w NaViSet wyświetlał SN 1245AD67815 i model 2470WNX . Naklejka z tyłu monitora potwierdzała ten drugi odczyt (z NaViSet-u). Jestem ciekawy finału tej sprawy...
szuvar
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2010, 08:28 - ndz

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 21:01 - ndz

Bardzo dziękuje za tą ekspertyzę - jest dla mnie satysfakcjonująca;
serwis stwierdził, że sprzedawany monitor 2470WNX posiada wszystkie oryginalne podzespoły NEC a co za tym idzie produkt jest oryginalny, gdyż nie stwierdzono ani jednej podrobionej części !!! Najważniejsze dodatkowo jest to, że matryca jest w technologii S-PVA, więc nie ma zastrzeżeń co do jakości wyświetlanego obrazu ani wadliwie działającego produktu. Czekam na dalsze ekspertyzy dotyczące w/w produktu ale jestem przekonany, że nie są w stanie dowieżć niczego innego jak tylko oryginalności monitora. Dodatkowo informuję wszystkich, że przedstawicielstwo NEC w Krakowie nie jest firmą zarejetrowaną jako NEC Poland, więc to tylko niemiecki oddział NEC'a a to wyłącznie przedstwicielstwo handlowe [ proszę dokładnie przeczytać stopkę pod treścią otrzymanych e-mail w języku angielskim ].
Serdecznie pozdrawiam.
kuri
Lokalizacja: Kraków
Posty: 51
Rejestracja: 25 lutego 2010, 19:27 - czw

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 21:13 - ndz

szuvar pisze:Bardzo dziękuje za tą ekspertyzę - jest dla mnie satysfakcjonująca;
serwis stwierdził, że sprzedawany monitor 2470WNX posiada wszystkie oryginalne podzespoły NEC a co za tym idzie produkt jest oryginalny, gdyż nie stwierdzono ani jednej podrobionej części !!! Najważniejsze dodatkowo jest to, że matryca jest w technologii S-PVA, więc nie ma zastrzeżeń co do jakości wyświetlanego obrazu ani wadliwie działającego produktu. Czekam na dalsze ekspertyzy dotyczące w/w produktu ale jestem przekonany, że nie są w stanie dowieżć niczego innego jak tylko oryginalności monitora. Dodatkowo informuję wszystkich, że przedstawicielstwo NEC w Krakowie nie jest firmą zarejetrowaną jako NEC Poland, więc to tylko niemiecki oddział NEC'a a to wyłącznie przedstwicielstwo handlowe [ proszę dokładnie przeczytać stopkę pod treścią otrzymanych e-mail w języku angielskim ].
Serdecznie pozdrawiam.
Dziwne jest Pana rozumienie oryginalności produktu. Jeżeli elektronika jest od modelu klasę niżej a sprzedawany monitor jest w wyższej klasie. Jaka jest jakość i możliwości matrycy PVA sterowanej elektroniką z modelu VX? To trochę jak sprzedawać np. VW Tiguana z silnikiem i elektroniką od VW Polo w cenie atrakcyjnej dla modelu Tiguan, i jedno i drugie oryginalne ale całość jakoś nie...
szuvar
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2010, 08:28 - ndz

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 21:31 - ndz

a Pan skąd to wie czym różnia się obie elektroniki ???
Z tego co Pan pisał do mnie to pracował w muzeum i zajmował się "skorupami", więc do elektroniki daleka droga...
Proszę aby Pan nie komentował moich treści tu zamieszczonych, ponieważ nawet Pan nie jest stroną, ani fachowcem w dziedzinie monitorów skoro jak wcześniej napisał..." musiałem pozyczyć inny WNX aby dostrzec różnice...".
Awatar użytkownika
Robert Bulawa
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2010, 19:51 - ndz

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 21:38 - ndz

Szanowny Panie "Szuvar"

Dla dobra sprawy wstrzymuję się od dalszych komentarzy, na pewno będziemy w kontakcie.
Myślę ze w ciągu kilku następnych dni skontaktujemy się z Panem. Bezpośrednio my lub ktoś z naszego upoważnienia.
Forum internetowe nie jest najlepsze do wyjaśniania takich spraw.
Nie będę Panu również tłumaczył struktury organizacyjnej naszej firmy - bo to nie ma sensu.

Miłego dnia

Pozdrawiam
Robert Buława
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16332
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 21:46 - ndz

Panie "Szuvar", powyżej jest napisane wyraźnie, że "monitor został zrobiony z 2 różnych modeli", więc nie jest oryginalnym NEC'em 2470WNX. Pańskie "zrozumienie" opinii serwisu NEC jest zaiste zdumiewające. Zachowuje się Pan nadal arogancko, nie ma Pan chyba instynktu samozachowawczego i jak widać chce pakować się w grubsze problemy. Do tego obraża Pan ludzi wokół, w tym swojego klienta "Kuri", który mimo że, jak sam przyznał, nie jest specjalistą od monitorów, wywnioskował samodzielnie, że z monitorem jest coś nie tak. Oznacza to, że monitory są dziwne nawet dla laika. Na dodatek, co gorsze dla Pana, mam takich sygnałów więcej. W prywatnej korespondencji apelowałem do Pana rozsądku, ale jak widać równie dobrze mógłbym gadać do ściany.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
kuri
Lokalizacja: Kraków
Posty: 51
Rejestracja: 25 lutego 2010, 19:27 - czw

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 22:21 - ndz

szuvar pisze:a Pan skąd to wie czym różnia się obie elektroniki ???
Z tego co Pan pisał do mnie to pracował w muzeum i zajmował się "skorupami", więc do elektroniki daleka droga...
Proszę aby Pan nie komentował moich treści tu zamieszczonych, ponieważ nawet Pan nie jest stroną, ani fachowcem w dziedzinie monitorów skoro jak wcześniej napisał..." musiałem pozyczyć inny WNX aby dostrzec różnice...".
Przepraszam bardzo, ale nie zajmuję się "skorupkami" a obróbką graficzną materiału fotograficznego (głównie z połowy lub początku zeszłego wieku) i w pracownii graficznej pracuję na przynajmniej Necach z serii 90 - a głównie na Eizo z serii CG więc temu modelowi daleko do nich, ale kiedyś miałem doczynienia z oryginalnym 2470WNX i z tego co pamiętam był bardzo przyjemny do zadań uniwersalnych. Dlatego moja decyzja o zakupie od Pana ww. modelu. Jednak to co dostałem w pudełku to jak pisałem już wyżej ni jak nie przypominało modelu NX - stąd moje rozczarowanie. Nie jestem specjalistą od matryc i monitorów ale posiadane przeze mnie z tej samej serii monitory (1970NX i 2170NX) świecą o niebo lepiej od tego którego Pan mi sprzedał. Chiałem mieć porównanie 1:1 i stąd pożyczyłem identyczny lecz oryginalny 2470WNX - różnica między nimi jak między niebem a ziemią. Dla mnie już po wyciągnięciu z pudełka wydawało się coś nie tak z tym monitorem - takie jest moje zdanie.
szuvar
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2010, 08:28 - ndz

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 22:29 - ndz

Sens całej tej sprawy jest tu taki, ze pozew mam gotowy i rano zanoszę do biura podawczego Sądu Cywilnego, wpłacam vadium 7000,00 tyś, więc prosze policzyc na jaką kwotę będzie roszczenie odszkodowawcze.
A za co ...tego dowie się Pan na rozprawie. Rozpoznanie będzie w Łodzi bo taki składam wniosek. Taki los spotka każdego, kto będzie podżegał do działania na szkodę mojej firmy.
Stosownie do deklaracji Dyrektora Handlowego i usłusznej jego uwagi o niestosowności tego miejsca dla tej sprawy nie biorę udziału dalszego w tym wątku. Sprawę uważam za zamkniętą a jeśli ktokolwiek pójdzie w ślady Pana Jurgielewicza musi liczyć się z podobnym jego losem.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16332
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Dziwny NEC 2470WNX

19 września 2010, 22:47 - ndz

szuvar pisze:Taki los spotka każdego
Kilkukrotnie posunął się Pan do pogróżek, udzielam Panu ostrzeżenia.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
szuvar
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2010, 08:28 - ndz

Re: Dziwny NEC 2470WNX

20 września 2010, 11:41 - pn

Aby nie być gołosłownym przesyłam wszystkim uczestnikom tego postu złożony pozew na T. Jurgielewicz. Jest to także ku przestrodze innym którzy twierdzą, że moja firma sprzedaje podróby. Wzywam Pana ********* vel "KURI" do odwołania wszystkich szykan i przeproszenia tu, przy wszyskich za emitowane treści bez wiedzy specjalistycznej oraz opinii biegłych sądowych. Ma Pan na to czas dzisiaj do wieczora. W przeciwnym razie zanoszę pozew identyczny ja na T. Jurgielewicz.
Czy jest jeszcze ktoś kto popiera opinie tych dwóch Panów oraz Pana Buławy niech "wali" śmiało !!!
Pan Buława otrzymał wezwanie jakiej to firmy jest pracownikiem ponieważ NEC nie występuje w Polsce jako przedstawicielstwo - to tylko biuro handlowe ale jeśli jest inaczej zapewne to prostuję. Puki co czekam na wyjaśnienia Pana Buławy dotyczące jego roli, kompetencji i innych..
Pozdrawiam serdecznie.
Załączniki
SWScan00012.JPG
Pozew cz 1
SWScan00012.JPG (132.29 KiB) Przejrzano 2793 razy
SWScan00011.JPG
Pozew cz 2
SWScan00011.JPG (196.76 KiB) Przejrzano 2793 razy
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16332
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Dziwny NEC 2470WNX

20 września 2010, 11:54 - pn

Panie "Szuvar" proszę nie używać żadnych danych personalnych osób, które nie dały Panu do tego upoważnienia. Nie zastosowanie się do zalecenia spowoduje że otrzyma Pan zakaz pisania na to forum. Obecnie i tak balansuje Pan na krawędzi za pogróżki.

Co do Pańskiego pozwu, używa Pan go jak broni zwycięzcy, choć zapewne Pan wie, że samo złożenie pozwu nie świadczy kompletnie o niczym. Równie dobrze mógłbym pozwać Pana o zwrot Atlantydy i afiszować się pismem z pieczątką Sądu. Taka metoda presji jest tanim i wręcz śmiesznym posunięciem. Jeśli jednak wniesie Pan opłatę sądową i do rozprawy dojdzie, udowodnię Panu jak bardzo się Pan myli a także złożę jednocześnie wniosek o ściganie za usiłowanie oszustwa, gdyż Pana działanie wyczerpuje znamiona przestępstwa wg stosownych przepisów Kodeksu Karnego. Przy okazji, informuję Pana, że zastraszanie osób, które mogłyby świadczyć przeciw Panu również jest przestępstwem. Jak wspomniałem wcześniej deklaruję pomoc merytoryczną i prawną osobom, przeciw którym skieruje Pan swoje absurdalne żądania. Im bardziej będzie się Pan rzucał, tym więcej ludzi będzie zdeterminowanych żeby ukrócić Pańskie poczynania, więc jak pisałem wcześniej, szkodzi Pan przede wszystkim sobie. Przy sposobności wspomnę, że w tym przedstawieniu, z każdym swoim posunięciem traci Pan dużo, znacznie więcej niż 3 tys zł opłaty sądowej.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
kuri
Lokalizacja: Kraków
Posty: 51
Rejestracja: 25 lutego 2010, 19:27 - czw

Re: Dziwny NEC 2470WNX

20 września 2010, 22:35 - pn

szuvar pisze:Aby nie być gołosłownym przesyłam wszystkim uczestnikom tego postu złożony pozew na T. Jurgielewicz. Jest to także ku przestrodze innym którzy twierdzą, że moja firma sprzedaje podróby. Wzywam Pana ********* vel "KURI" do odwołania wszystkich szykan i przeproszenia tu, przy wszyskich za emitowane treści bez wiedzy specjalistycznej oraz opinii biegłych sądowych. Ma Pan na to czas dzisiaj do wieczora. W przeciwnym razie zanoszę pozew identyczny ja na T. Jurgielewicz.
Czy jest jeszcze ktoś kto popiera opinie tych dwóch Panów oraz Pana Buławy niech "wali" śmiało !!!
Pan Buława otrzymał wezwanie jakiej to firmy jest pracownikiem ponieważ NEC nie występuje w Polsce jako przedstawicielstwo - to tylko biuro handlowe ale jeśli jest inaczej zapewne to prostuję. Puki co czekam na wyjaśnienia Pana Buławy dotyczące jego roli, kompetencji i innych..
Pozdrawiam serdecznie.
Witam,
jeśli zostałem wywołany to się odzywam. Nigdzie na forum nie użyłem Pana Nick-u z allegro ani danych personalnych. Opisałem tylko sprawę zakupu monitora który wg. mnie nie spełaniał specyfikacji dotyczące NEC-a 2470WNX które dostępne są na oficjalnych stronach NEC Display Solution np.tutaj http://www.necdisplay.com/cms/documents ... e_0608.pdf lub tutaj http://www.necdisplay.com/cms/documents ... rawing.pdf. Analiza techniczna Nec Polska sprzedawanych przez Pana monitorów potwierdziła moje przypuszczenia. Odesłałem Panu monitor jako niezgodny z umową kupna jaką zawarliśmy poprzez transakcję allegro. Pan przyjął zwrot czyli zgodził się z uzasadnieniem mojego zwrotu. Sprawa została zakończona. Myślę że każdy kto kupiłby np. samochód który w karcie pojazdu miałby numer seryjny X a na samochodzie nabity byłby numer Y też zwróciłby samochód do sprzedawcy nie wnikając w szczegóły co za samochód w końcu kupił X czy Y ?!. Podobnie miała się sprawa z monitorem od Pana - model NX przypominał on tylko z nadruku na ramce monitora i naklejce z tylnej obudowy (choć sama naklejka wyglądała jakby ją ktoś przed chwilą wydrukował na domowej drukarce). Nie ma nic więcj do dodania. Pozdrawiam
szuvar
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2010, 08:28 - ndz

Re: Dziwny NEC 2470WNX

21 września 2010, 01:38 - wt

Panie "KURI" proszę opublikować tutaj tą ekspertyzę i przesłać ją także na mojego maila. Monitor, który Pan zwrócił miał nienaruszone plomby holograficzne, więć nie sądzę aby został poddany jakielkowiek ekspertyzie wewnętrznej. W dniu dzisiejszym ustaliłem ponad wszelką watpliwość, że żaden z serwisów z grupy "Beskid" nie ma uprawnień do wystawiania jakichkolwiek opinii a "broń Boże" ekspertyz w imieniu NEC.
Może jedynie wyrazić swoja opinię jako serwis CSS co do prawidłowości wyświetlanego obrazu i nic pozatym. Serwisy te opierają się wyłącznie na schematach ideowych produktów a nie dokumentacjach fabrycznych producenta świadcząc jedynie usługi naprawcze produktów na zlecenie NEC, więc ich opinie:
1. Nie mają nic wspólnego z NEC.
2. Nie mają żadnej mocy prawnej.
Prosze opublikować ta opinię tutaj.
Awatar użytkownika
Tom01
Kontakt:
Lokalizacja: Białystok-Warszawa
Posty: 16332
Rejestracja: 09 listopada 2009, 20:58 - pn

Re: Dziwny NEC 2470WNX

21 września 2010, 02:03 - wt

Panie "Szuvar", pisze Pan coraz większe bzdury, aż się nie chce komentować. Na wszelki wypadek, gdyby ktokolwiek zaczynał rozważać te brednie, wyjaśniam:

1. Firma NEC ma wiarygodne informacje dotyczące Pańskich monitorów i tłumacząc z Polskiego na nasz, nie są to oryginalne modele deklarowane przez Pana. Odstępstwa od Pańskiej deklaracji są tak wyraźne, że nie trzeba wcale otwierać monitora żeby stwierdzić, że kolejne egzemplarze wpasowują się w ten sam scenariusz. Nie rozumiem Pańskiego uporu w świetle ewidentnych dowodów. Tym bardziej, że o elektronice RTV ma Pan pojęcie, więc tłumaczenie się niewiedzą przed klientem jest zwyczajnym kłamstwem. Zamiast ucichnąć i załagodzić sprawę, rzuca się Pan i wykazuje dużą agresję.
2. Z oficjalnym stanowiskiem osób upoważnionych do reprezentacji firmy NEC zapozna się Pan, jak pisał P. Robert Buława, w stosownym czasie.
3. Podważanie prawnego umocowania przedstawicieli NEC jest niepoważne. Nie sądzi Pan chyba że potężna firma, istniejąca na rynku od 100lat nie wie jak stworzyć przedstawicielstwo?
4. Moc prawną może mieć każdy wiarygodny dowód. Decyzję o tym podejmują Sądy, nie Pan.
Tom01
Masz problem z kolorem, wal śmiało!

monitory.mastiff.pl
*** 30 lat obecności w branży monitorowej

Partner Eizo Nanao, Sharp NEC Display Solutions
tel. (+48) 690 660 770, tech. (+48) 601 888 312
https://monitory.mastiff.pl
e-mail: color@mastiff.pl
szuvar
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2010, 08:28 - ndz

Re: Dziwny NEC 2470WNX

21 września 2010, 09:16 - wt

Zapewne "TOM 1 " to prezes generalny NEC, he he... Zobaczymy Pana elokwencję przed Sądem. Ponadto "TOM 1" w swoich listach e-mail pisanych do moich kontrachentów używa treści:
Wiadomość e-mail wysłana przez nec-polska .....
Dla dobra procesu nie będę publikować Pana treści tych e-mail.
Czy Pan Buława wyraża zgodę na publikację listów e-mail kierowanych do mnie ?
Czy Pan Buława użycza serwera służbowego firmie Mastiff Sp. z o.o i potwierdza, że treść tych e-mail jest Panu znana?
Przy czym "NEC POLSKA" pisać nie wolno bo takiej firmy nie ma w kraju !!!
Proszę aby Pan Buława odpowiedział na moje pytania !!!
Awatar użytkownika
Robert Bulawa
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2010, 19:51 - ndz

Re: Dziwny NEC 2470WNX

21 września 2010, 11:15 - wt

Witam Wszystkich

Jeszcze raz proszę o NIE wchodzenie w polemikę z Panem "Szuvar" za pośrednictwem tego czy innego portalu internetowego.
To nie jest miejsce do wyjaśniania tego typu spraw !!
Już niedługo będziemy Wszystkich zainteresowanych informować o wynikach naszego postępowania. Z uwagi na dobro sprawy nie chcę dodatkowych informacji ujawniać.
Zgłaszają sie do nas kolejni klienci ktorzy mają zastrzerzenia do monitorów zakupionych za pośrednictwem portalu "allego.pl"
testujemy monitory - kilka z nich wysłaliśmy już do naszej centrali w Monachium
Zachęcam wszystkich, którzy mają wątpliwości do kontaktu z nami, na czas testów gwarantujemy monitory zastępcze. Kilku z was mogło się już o tym przekonać.

Na razie tyle, więcej informacji wkrótce.
zgodnie z zaleceniami od naszego prawnika, przestałem już nawet odpowiadać na maile od Pana "szuvar"

Miłego dnia

Pozdrawiam
Robert Buława
NEC Display Solutions GmbH

Wróć do „Dział wsparcia technicznego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 5 użytkowników online :: 4 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot]
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68375
Liczba tematów: 4129
Liczba użytkowników: 3942
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: kilgore
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu