Sprzedam Epson D700 uszkodzony

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię. Tylko związane z tematyką forum.
Regulamin forum
Ogłoszenia są automatycznie kasowane po 4-mcach od ostatniej aktywności w wątku. Proszę zamieszczać pełne opisy, z cenami. Bez linków do aukcji.
matuszyn

Sprzedam Epson D700 uszkodzony

27 lut 2020, o 15:27

Witam serdecznie.
Sprzedaję uszkodzonego suchego laba Epson D700.
Epsona kupiłem w kwietniu 2015 roku i do tego miesiąca nie miałem z nim żadnego problemu.
Około raz w roku podsyłałem ją na serwis i może dzięki temu tak długo nam służyła.
W lutym niestety głowica tak się nam zapchała, że pomimo wielokrotnych prób i sporej ilości przelanego tuszu, w ciemnych partiach zdjęć powstają niezadrukowane pasy.
Nie pomaga czyszczenie za pomocą opcji w sterowniku, dodatkowo jak na złość serwis Epsona zastał przeniesiony z pobliskich Katowic do Bydgoszczy lub Koszalina.
Na szybko musiałem kupić następcę – Epsona d800.
Drukarka była wykorzystywana w 99% do drukowania zdjęć do dokumentów i albumów. Drukowała bardzo małe ilości odbitek ( masówki ) ponieważ absolutnie nam na tym nie zależało i w porównaniu do konkurencji mieliśmy co najmniej 2x wyższe ceny.
Kolorystyka zdjęć jest nieporównywalnie lepsza od wszelkiej maści termosublimacji – przerabiałem to.
Na filmie prezentuję uszkodzenie drukarki:
https://youtu.be/n2QVBqG10g0
Kwota wywoławcza to 2500zł brutto.
Na drukarkę wystawiam fakturę VAT 23%.
Ze względu na gabaryty preferowałbym odbiór osobisty, w grę wchodzi ewentualnie kurier z przesyłka na palecie – to koszt około 100zł.
Drukarkę można obejrzeć w studiu fotograficznym w Rudzie Śląskiej przy ulicy Niedurnego 67.
Zapraszam.
matuszynski.pl
Koszt wymiany głowicy zaczyna się od 2500zł :(
Jak ktoś lubi dreszczyk emocji to można bawić się w czary z aliexpress, wtedy (może) będzie taniej
:)
licytacja na allegro

Wróć do „Ogłoszenia”