Lampy YN360 - sterowanie przez aplikację IOS

Sprawdzone rozwiązania, porady, testy.
rambobambo
Posty: 5
Rejestracja: 06 lutego 2019, 15:56 - śr

Lampy YN360 - sterowanie przez aplikację IOS

26 września 2020, 11:45 - sob

Hej

oświetlam ścianę za monitorami dwoma lampami YN360. Aktualnie udaje mi się sterować przez apkę tylko jedną lampą chociaż jest w niej 8 kanałów. Znacie jakiś patent jak połączyć się z dwiema lampami na raz?
prelektr
Posty: 19
Rejestracja: 20 czerwca 2017, 23:20 - wt

Re: Lampy YN360 - sterowanie przez aplikację IOS

04 grudnia 2020, 17:54 - pt

Aplikacja niestety (chyba) tego nie obsługuje. Łączy się z pierwszą znalezioną lampą. Kanały wg aplikacji istnieją ale albo nie działają albo to taki pic. Manual nic nie wspomina, że w lampie możnaby ustawić kanał, a dziwne bo jest i wyświetlacz i przyciski więc dałoby się to zrobić dość prosto.

Jedyny sposób jaki znalazłem to użyć dwóch telefonów przy czym to dość drogie rozwiązanie, szczególnie przy większej liczbie lamp, szczególnie na iOS ;)

Lampy są świetne i jak znajdę chwilę czasu to spróbuję posniffować tego bluetootha, może ma to prawo działać tylko jest jakiś błąd. Jakby się udało to możnaby użyć modułów bluetooth na USB za $2 ze znanego chińskiego portalu i chociaż sterować z komputera co rozwiązałoby mój problem bo używam ich do oświetlania ściany za monitorem.
Awatar użytkownika
Voland
Lokalizacja: Bangkok
Posty: 340
Rejestracja: 15 stycznia 2013, 22:32 - wt

Re: Lampy YN360 - sterowanie przez aplikację IOS

11 grudnia 2020, 08:01 - pt

Jak wymyślisz jak to zrobić, to koniecznie daj znać. Mam dużo takich lamp do różnych zastosowań i przy kilku zdalna regulacja bardzo by się przydała jeśli można by zapisać kilka presetów.
rambobambo
Posty: 5
Rejestracja: 06 lutego 2019, 15:56 - śr

Re: Lampy YN360 - sterowanie przez aplikację IOS

11 stycznia 2021, 23:49 - pn

Ja swój problem rozwiązałem listwą zasilającą KOOGEEK O1EU. Mam w nią wpięte te dwie lampy YN360 i dodatkowo biurkową XIAOMI MI LED S1. Poprzez HomeKit mogę jedną komendą włączyć/wyłączyć wszystkie lampy. Więc na tą chwilę jest git. :)

A Tobie @prelektr udało się znaleźć sposób na kanały?
prelektr
Posty: 19
Rejestracja: 20 czerwca 2017, 23:20 - wt

Re: Lampy YN360 - sterowanie przez aplikację IOS

12 stycznia 2021, 12:46 - wt

Mam zamówiony dongle bluetooth BLE na USB i w wolniejszym czasie go sobie oprogramuję, dam znać.

Wróć do „Oświetlenie, akcesoria, uchwyty, osłony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się · Zarejestruj się

Informacje

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Najwięcej użytkowników (76) było online 24 kwietnia 2022, 10:40 - ndz
Liczba postów: 68288
Liczba tematów: 4120
Liczba użytkowników: 3927
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Hlakoz
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Wybór stylu