Monitor NEC SpectraView Reference 271

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię. Tylko związane z tematyką forum.
Regulamin forum
Ogłoszenia są automatycznie kasowane po 4-mcach od ostatniej aktywności w wątku. Proszę zamieszczać pełne opisy, z cenami. Bez linków do aukcji.
iceman

Monitor NEC SpectraView Reference 271

24 lis 2021, o 15:54

Sprzedam profesjonalny monitor NEC SpectraView® Reference 271 do zastosowań specjalistycznych i nie tylko. Panel P-IPS, pokrycie 107% / 98% Adobe RGB.

Selekcjonowany egzemplarz referencyjny.

Stan idealny, przebieg 3000 godzin. Oferta obejmuje kompletny zestaw czyli monitor razem z kapturem, okablowaniem, certyfikatem, płytą CD i oryginalnym płynem do czyszczenia. Wszystko w oryginalnym pudełku NEC.

Cena: 4000 PLN bez negocjacji.

Odbiór osobisty w Katowicach.
Awatar użytkownika
NocnyJastrzab

Re: Monitor NEC SpectraView Reference 271

24 lis 2021, o 18:06

Nikt go nie kupi w tej cenie. Nawet za 3000 bym się wahał..
Dominik Nowak, tel. 506212501 [Kraków / Nowa Huta]
www.dominiknowak.pl - Kalibracja monitorów
www.fotoplus.pl - Specjalistyczny Sklep Foto-Video
iceman

24 lis 2021, o 22:13

Szanowny Panie, bardzo, dziękuję za konstruktywną uwagę co do ceny oferowanego przeze mnie monitora. Pozwolę sobie jednak zauważyć, że skoro ja zapłaciłem za ten monitor ponad 7000 PLN w czasach gdy dolar był po 3 złote, a nie jest to sprzęt poleasingowy/wyeksploatowany a kompletny, selekcjonowany profesjonalny monitor referencyjny w stanie idealnym bez jakichkolwiek wad czy niespodzianek to z uwagi na powyższe pozwolę sobie z Pana opinią się nie zgodzić i poddać się ocenie rynku. Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
NocnyJastrzab

25 lis 2021, o 00:02

Znam ten monitor i proszę mi uwierzyć, że nikogo nie interesuje, ile Pan zapłacił. Liczy się aktualna "wartość" i jego opłacalność kontekście możliwości dzisiejszych monitorów. To stary model na świetlówkach. Ja 7 lat temu sprzedałem ostatnią nówkę za 5500 PLN. Fakt, na swoje czasy był zacny i wciąż potrafi dobrze świecić. Mimo wszystko życzę powodzenia (bez ironii)..
Dominik Nowak, tel. 506212501 [Kraków / Nowa Huta]
www.dominiknowak.pl - Kalibracja monitorów
www.fotoplus.pl - Specjalistyczny Sklep Foto-Video

Wróć do „Ogłoszenia”