Sprzedam - NEC PA271Q

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię. Tylko związane z tematyką forum.
Regulamin forum
Ogłoszenia są automatycznie kasowane po 4-mcach od ostatniej aktywności w wątku. Proszę zamieszczać pełne opisy, z cenami. Bez linków do aukcji.
mzajac

Sprzedam - NEC PA271Q

03 października 2022, 19:31 - pn

Cześć! Mam do sprzedania monitor NEC PA271Q.

Kupiłem go ok 3 lata temu, oczywiście po przeczytaniu miliona postów na forum mva :) Nie potrzebuję go już do pracy, chcę zamiast niego kupić coś do grania.

Krótko o monitorze:
Stan bardzo dobry, brak uszkodzeń i zarysowań. Matryca wydaje się pracować idealnie, dokładnie jak w momencie zakupu.
Kupiony w morele.net. To nie jest wersja Color, tylko standardowa. Nie robiłem nigdy dodatkowej kalibracji, to co jest fabrycznie wystarczało mi z dużym zapasem :)
Czas pracy w momencie pisania posta: 7597h on, 26042 off.
W zestawie monitor, podstawka, kabel usb oraz display port, instrukcja. Nie mam już oryginalnego pudła.
Zrobiłem kilka zdjęć, można je zobaczyć tutaj: https://photos.app.goo.gl/QuWTFykrzkp1mPMC8. Jeżeli trzeba, mogę zrobić dowolne inne zdjęcia z dowolnymi ekranami testowymi.

Odbiór tylko osobisty, Warszawa Wola. Możliwość dowozu w Warszawie i bliskich okolicach.
Oczywiście można go zobaczyć i przetestować osobiście, w razie potrzeby proszę o kontakt.

Wystawiłem go na licytacji na allegro, ale chętnie sprzedam komuś z tego forum. Nie można tu podawać linku do aukcji, ale nie mam pojęcia jaka jest jego obecna wartość rynkowa, więc chciałbym póki co zostawić formę licytacji. Aukcja jest wystawiona od 2000zł, myślę że to rozsądne minimum.
mzajac

Re: Sprzedam - NEC PA271Q

18 października 2022, 22:49 - wt

Sprzedane.

Wróć do „Ogłoszenia”